Coloros 11 ve Android 11 güncellemesi sorunları çözümleri

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Telefonumu 2 Aralık'ta Aldım hiç bi sorun yoktu eve geldiğimde ki güncelleme de sonra 2-3 gün sonra Color Os 10 geldi güncelledim onda da bi problem olmadı ama Color Os 11 de telefonumda ne twitter yükledim ne de Instagram telefonuma fazla dokunmuyorum ama Color Os 11 de temayı halletcez derken şarjda bı problem var telefonum da aldığımda batarya ile ilgili hiç bir sıkıntım olmadı Color Os 12 gelirse nolur çözülsün bu sorun
Gelişmelerden haberdar edeceğiz takipde kalın. Çözülecektir herkes aynı sorunu yaşamaktadır kısa sürede iyileştirmeler yapılır

DarkNat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ebaya girebiliyormusunuz
Ebaya hala giremiyorum gerçekten çok bunaldım napıcağımı bilmiyorum telefonumun markası oppo reno 4 lite. Aynı telefondan arkadaşımda da var o da giremiyor. Çok acil ebaya girmem lazım başka giriş kaynağım yok ne yapıcam gerçekten bilemiyorum. Bu ne zaman çözülür lütfen bir cevap verin

Kadir

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Evet galiba güncelleme ile ilgili sorun, bunun hakkında eba ile ilgili sorun başka arkadaşlardan da duydum. Güncelleme sonrası yeni bir güncelleme ile düzeleceğine inanıyorum beklemek gerekir, yada eba güncellemesi ile çözülür diye düşünüyorum.
Mesajlar birleştirildi:

İsterswniz uygulama verilerinin önbelleği verileri silerek bir deneyin giriş için, yada kaldırıp yeniden kurun, çözüm olursa bildirin lütfen !
Telefon Always on display Ekranında bildirim geldiğinde simgeler gözükmüyor.whatapp,Facebook,Instagram,sms

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ebaya hala giremiyorum gerçekten çok bunaldım napıcağımı bilmiyorum telefonumun markası oppo reno 4 lite. Aynı telefondan arkadaşımda da var o da giremiyor. Çok acil ebaya girmem lazım başka giriş kaynağım yok ne yapıcam gerçekten bilemiyorum. Bu ne zaman çözülür lütfen bir cevap verin
Bunu deneyin çözülecektir
Maalesef OPPO'nun son güncellemede değiştirdiği çekirdek-kütüphane kodları sebebiyle EBA uygulaması problem yaşamakta.

EBA sorunu, EBA'nın geliştiricisi tarafından Google Play Store'da yeni bir güncelleme yayınlanınca düzelecektir. Bu süre zarfında Chrome'dan EBA'ya girmeyi deneyiniz.

DarkNat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bunu deneyin çözülecektir
Maalesef OPPO'nun son güncellemede değiştirdiği çekirdek-kütüphane kodları sebebiyle EBA uygulaması problem yaşamakta.

EBA sorunu, EBA'nın geliştiricisi tarafından Google Play Store'da yeni bir güncelleme yayınlanınca düzelecektir. Bu süre zarfında Chrome'dan EBA'ya girmeyi deneyiniz.
Chromedan girip canlı derslere katılamıyorum uygulamanın yüklü olması gerekiyor.Ebanın son güncellemesi 2 Ekim'de olmuş daha ne zaman gelir kim bilir nasıl çözülecek ki bu