Coloros 11 ve Android 11 güncellemesi sorunları çözümleri

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Telefonum ebaya girmiyor şöyle bir şey oluyo size bahsetmiştim. Ebaya giriyor ve direkt atıyor yeni yazılımdan mı kaynaklanıyor acaba bilemedim
Evet galiba güncelleme ile ilgili sorun, bunun hakkında eba ile ilgili sorun başka arkadaşlardan da duydum. Güncelleme sonrası yeni bir güncelleme ile düzeleceğine inanıyorum beklemek gerekir, yada eba güncellemesi ile çözülür diye düşünüyorum.
Mesajlar birleştirildi:

Evet galiba güncelleme ile ilgili sorun, bunun hakkında eba ile ilgili sorun başka arkadaşlardan da duydum. Güncelleme sonrası yeni bir güncelleme ile düzeleceğine inanıyorum beklemek gerekir, yada eba güncellemesi ile çözülür diye düşünüyorum.
İsterswniz uygulama verilerinin önbelleği verileri silerek bir deneyin giriş için, yada kaldırıp yeniden kurun, çözüm olursa bildirin lütfen !

Son düzenleme:

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Whatsapp, facebook, twitter da bildirim gelince 1-2-3 şeklinde bildirim sayısı çıkıyor.
Telegram, Skype, Linkedin, gmail gibi uygulamalarda bildirim gelince sadece kırmızı nokta çıkıyor.
Bildirim aylarındaki rozet kısmında ise whatsapp grubu için sayı seçeneği varken diğerleri için yok.
Android 10 içinde böyle Android 11 de böyle, çözümü var mıdır? ya da sizde nasıl durum?

Ekli dosyalar

• 35aeeb2230b49a1b9563a1606cda26e0.jpeg
    35aeeb2230b49a1b9563a1606cda26e0.jpeg
    324.2 KB · Görüntüleme: 31

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Whatsapp, facebook, twitter da bildirim gelince 1-2-3 şeklinde bildirim sayısı çıkıyor.
Telegram, Skype, Linkedin, gmail gibi uygulamalarda bildirim gelince sadece kırmızı nokta çıkıyor.
Bildirim aylarındaki rozet kısmında ise whatsapp grubu için sayı seçeneği varken diğerleri için yok.
Android 10 içinde böyle Android 11 de böyle, çözümü var mıdır? ya da sizde nasıl durum?
Aynen görüldüğü gibidir.

muratovsky

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
İlginc ama cok onemli bisi degil.

DarkNat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Mesajlar birleştirildi:

İsterswniz uygulama verilerinin önbelleği verileri silerek bir deneyin giriş için, yada kaldırıp yeniden kurun, çözüm olursa bildirin lütfen !
Verileri sildim ön belleği temizledim uygulamayı sildim tekrar yükledim daha önce ama sonuç hala aynı
Mesajlar birleştirildi:

Neden bu kadar hata oluyor ki sadece benim telefonuma özel mi anlamadım şu bildirim sıkıntısı çözülse yeter aslında bu gibi sorunlar herkeste oluyor mu ve neden bu kadar sorun var
Mesajlar birleştirildi:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Verileri sildim ön belleği temizledim uygulamayı sildim tekrar yükledim daha önce ama sonuç hala aynı
Mesajlar birleştirildi:

Neden bu kadar hata oluyor ki sadece benim telefonuma özel mi anlamadım şu bildirim sıkıntısı çözülse yeter aslında bu gibi sorunlar herkeste oluyor mu ve neden bu kadar sorun var
Sadece size özel bir durum değil genel bi durum, yeni bir güncelleme zamanla normale dönecektir.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet arkadaşlar güncelleme sonrası bazı sorunlar var ,bu her güncelleme sonrası oluşan bazı sıkıntılar şarj gibi farklı konularda var.
Güncelleme yeni geldi zamanla oturacaktır ve yeni iyileştirmeler ile düzelme sağlanacaktır bıraz sabırlı olup beklemekten başka çaremiz yok. Gelen iyileştirmeler sayesinde düzelecektir.

Opporeno4litee

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Arkadaşlar merhaba, coloros 11 ve Android 11 alan arkadaşlar burada sorunlarını ve değişiklikleri paylaşabilir beraber çözüme kavuşturalım
Telefonumu 2 Aralık'ta Aldım hiç bi sorun yoktu eve geldiğimde ki güncellemeden sonra 2-3 gün sonra Color Os 10 geldi güncelledim onda da bi problem olmadı şarjda ama Color Os 11 de telefonumda ne twitter yükledim ne de Instagram telefonuma fazla dokunmuyorum ama Color Os 11 de temayı halletcez derken şarjda bı problem var telefonum da aldığımda batarya ile ilgili hiç bir sıkıntım olmadı telefonu o kadar ovduler aldigima pişman oldum