Coloros 11 ve Android 11 güncellemesi sorunları çözümleri

ibrahim79tr

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhabalar. Güncelleme ile EBA programı açılmıyor. Google cromdan deniyorum bu seferde zoom programına göndermiyor. Nasıl çözebilirim

Erenymk

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
MErhaba 11 guncellemesinden sonra sarj konusunda buyuk oranda gerileme oldu.Diger kullanicilardan da duydugum bu yonde bir geri bildirim var.Normal kullanimda 10 - 11 saat ekran suresi aliyordum 7 saaatlere kadar indi.Oyun oynamiyorum zaten normal kullanimda rahat 1.5 gunu goturen cihaz 1 gunlere kadar indi nerdeyse.Cihaz beklemedeyken de cok sarj yemeye basladi.Umarim en kisa surede duzelir.Yetkililere iletmenizi rica ediyorum.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
MErhaba 11 guncellemesinden sonra sarj konusunda buyuk oranda gerileme oldu.Diger kullanicilardan da duydugum bu yonde bir geri bildirim var.Normal kullanimda 10 - 11 saat ekran suresi aliyordum 7 saaatlere kadar indi.Oyun oynamiyorum zaten normal kullanimda rahat 1.5 gunu goturen cihaz 1 gunlere kadar indi nerdeyse.Cihaz beklemedeyken de cok sarj yemeye basladi.Umarim en kisa surede duzelir.Yetkililere iletmenizi rica ediyorum.
Gelecek güncellemeler ve yamalar ile iyileştirilecektir.

1467

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
güncellemeyi yükledikten 3-5 gün sonra hiç bir uygulamadan bildirim alamamaya başladım, konsantrasyon modunu açıp kapatınca o anda biriken bildirimlerin bir kısmını gösteriyor ancak yeni gelen ve gelecek olan bildirimleri yine göremiyorum bildirimleri biriktirip konsantrasyon modunu açıp kapatmam gerekiyor yine ve bunu yapsamda yine de biriken bildirimlerin tamamını göstermiyor. güncelleme ile alakalı bir sorun mu pek bir fikrim yok ama herhangi bir ayarı değiştirmedim, telefonu kapatıp açmayı ya da yeniden başlatmayı denedim ancak değişen bir şey olmadı. kardeşim ve bende oppo reno 3 var, kardeşimin telefonunda böyle bir sorun olmadı sadece bende oldu. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

iozyol

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Reno 3 coloros 11 geldi ama şarjı berbat oldu bu sorun düzelir mi güncellemeden sonra şarj çok kötü..