ColorOS 7 dark mod ile batarya performansı incelemesi

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
İyi akşamlar değerli forum üyeleri. Güncellemeyi yapalı 2 gün kadar oldu ve batarya performansı hakkında forumu bilgilendirmek istedim. Ben günlük kullanım ile daha öncesinde maximum 6 saat kadar ekran süresi alıyordum. Güncelleme sonrası koyu modda kullanıyorum ve 8 saat ekran süresi aldım. Telefon ile günlük kullanım dışında bir şey yapmıyorum oyun oynamıyorum. Pil durumunu görsel olarak ekliyorum. İyi akşamlar herkese
Screenshot_2020-07-07-22-50-09-15.jpg

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kullanım süreniz bana az geldi herhalde yüksek parlaklık ile kullanıyorsunuz.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Öyle mi? Bana da yüksek gelmişti hevesle paylaşayım demiştim. Daha önce hiç bu kadar ekran süresi almamıştım. Parlaklık her zaman yarıdan düşük seviyede kullanıyorum

İnceleyebilirsiniz.

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z

İnceleyebilirsiniz.
Siz ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?

eerkanyildizz

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Çok ilginç. Özel bir ayar vs yapıyor musunuz? Ben neden bu kadar az alıyorum acaba

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Çok ilginç. Özel bir ayar vs yapıyor musunuz? Ben neden bu kadar az alıyorum acaba

Ben kendi adıma konuşayım, herhangi özel bir ayar yapmıyorum. Güç tasarruf modunda kullanmam telefonuda. Ekran siyah, klavye siyah, çoğunlukla wifi açık. Oyun oynamam, çoğunluk WhatsApp, Instagram kullanıyorum. WhatsApp da karanlık modda. Parlaklık genellikle kısık.