İpucu ColorOS7 Güncellemesi Sonrası Öneri ve Tavsiyeler

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Teyit ettim Always On Display olayı tam çalışmiyor, bildirimleri göstermiyor sadece saat gösteriyor, çağrıyıda aynı şekilde göstermiyor

UYSRK

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kusura bakmayın rahatsız etmek istemem bir sorum daha olacak , güncelleme den sonra parmak izi açtığımda WhatsAp olsun arama olsun kullandığım parmak izi girişi titreşimli olmuş ama bir türlü kapatamadım bilginiz var mı, ayrıca sabırla cevap verdiğiniz için teşekkür ederim, ilk defa başıma bişey geldi şimdi size yazarken telefon dondu tüm yazışmalar silindi inşaallah bu seferlik bişeydir.
Rica ederim. Ayarlar > Ses ve Titreşim bölümünde "Dokunulduğunda Titreşim" var o seçenek açıksa kapatmayı deneyin

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-29-16-09-05-66.png
    Screenshot_2020-06-29-16-09-05-66.png
    125.8 KB · Görüntüleme: 38

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet kapalı ama yine aynı titriyor offf

UYSRK

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Güncellemeyle alakalı :( inşallah düzelir. Sürekli titremesi de bataryadan yer..
Mesajlar birleştirildi:

Teyit ettim Always On Display olayı tam çalışmiyor, bildirimleri göstermiyor sadece saat gösteriyor, çağrıyıda aynı şekilde göstermiyor
Cevapsız çağrı ve sms bildirimi bende görünüyor. Bu da ColorOS 7 ile birlikte değişmiş olabilir.

Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Güncellemeyle alakalı :( inşallah düzelir. Sürekli titremesi de bataryadan yer..
Mesajlar birleştirildi:

Cevapsız çağrı ve sms bildirimi bende görünüyor. Bu da ColorOS 7 ile birlikte değişmiş olabilir.
Bende görünmedi maalesef mesaj geldi görünmüyor,ekrana dokundum sonra bildirimi gördüm
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Evet haklısınız batarya harcar hiç hoşuma gitmedi bu, güncelleme öncesi böyle değil di, sizde de öyle mi acaba

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Bende görünmedi maalesef mesaj geldi görünmüyor,ekrana dokundum sonra bildirimi gördüm
Mesajlar birleştirildi:

Evet haklısınız batarya harcar hiç hoşuma gitmedi bu, güncelleme öncesi böyle değil di, sizde de öyle mi acaba
Bende öyle değil... Konuyu açtığım ilk mesajda bu sistem ayarlarını sıfırlama yerini yaptınız mı acaba? Yapmadıysanız onu yapıp daha sonra dokunulduğunda titreşim özelliğini kapatıp dener misiniz lütfen? Veriler silinmiyor zaten

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Şimdi bunun yüzünden parmak izi kaldıracağım titreşimli olmasi pil olayını sıkıntıya sokacak görünüyor, nasıl düzelir bu , o kadar güncelleme istedik pişman oldum resmen
Mesajlar birleştirildi:

Bende öyle değil... Konuyu açtığım ilk mesajda bu sistem ayarlarını sıfırlama yerini yaptınız mı acaba? Yapmadıysanız onu yapıp daha sonra dokunulduğunda titreşim özelliğini kapatıp dener misiniz lütfen? Veriler silinmiyor zaten
Yapayım yapmamıştım inşaallah olur

UYSRK

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Güncelleme alamadım o yüzden birşey diyemiyorum malesef

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Şimdi bunun yüzünden parmak izi kaldıracağım titreşimli olmasi pil olayını sıkıntıya sokacak görünüyor, nasıl düzelir bu , o kadar güncelleme istedik pişman oldum resmen
Mesajlar birleştirildi:

Hangisi benim için uygun olur acaba dediklerinizden

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Mesajlar birleştirildi:

Önce tema ayarı, daha sonra o bahsettiğim sıfırlama işlemini yapın yazdığım şekilde düzelir umarım
Mesajlar birleştirildi:

Hangisi benim için uygun olur acaba dediklerinizden
İlk uzun yazdığım fotoğraflarla anlattığım şeyleri sırasıyla uygulayın hem performans için yararı olacaktır hemde pil için, umarım sorununuzu da çözer