İpucu ColorOS7 Güncellemesi Sonrası Öneri ve Tavsiyeler

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yaptım tine aynı titriyor, bu arada bunu yaptıktan sonra , tüm uygulama işaretleri değişti, bu güncelleme sonrası oluşan değişiklik mi yoksa bunu yaptım diye mi öyle oldu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-29-16-49-43-18.jpg
    Screenshot_2020-06-29-16-49-43-18.jpg
    383.5 KB · Görüntüleme: 72

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Yaptım tine aynı titriyor, bu arada bunu yaptıktan sonra , tüm uygulama işaretleri değişti, bu güncelleme sonrası oluşan değişiklik mi yoksa bunu yaptım diye mi öyle oldu
Titreme konusunu gerçekten anlayamadım ya :( Tüm uygulamaların işaretlerinin değişmesi normal çünkü OS 6 sürümündan kalan simgeler duruyordu. Şimdi bunlar OS 7 ile olan güncel işaretler

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ayrıca ekran kilitli iken dokununca ekran ışığını açıyordu şimdi yan tuşu basmadan açmıyor
Mesajlar birleştirildi:

Titreme konusunu gerçekten anlayamadım ya :( Tüm uygulamaların işaretlerinin değişmesi normal çünkü OS 6 sürümündan kalan simgeler duruyordu. Şimdi bunlar OS 7 ile olan güncel işaretler
İçim rahatladı sandım fabrika ayarlarına döndüm, şu titreşimli olayını çözebilsem, sizin de simgeler böyle mi coloros 7 den sonra

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Ayrıca ekran kilitli iken dokununca ekran ışığını açıyordu şimdi yan tuşu basmadan açmıyor
Ayarlar-Kolaylaştırıcı Araçlar-El Haraketleri ve Hareketler-Kapalı Ekran Hareketleri oradan da Ekran Açmak için çift dokunun seçeneğini açabilirsiniz,
Sistemsel ayarları sıfırladığı için varsayılan konumuna getirdi her şeyi. En temizi format atmak tabii ki ama dediğim gibi 1-2 güncelleme gelmesini beklemek daha iyi olacaktır stabil şekilde format atmak için

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ekranı açmak için çift dokun yok maalesef kafayı yiyeceğim
Screenshot_2020-06-29-17-00-29-63.jpg
uyandırmak için kaldır var önceden çift dokun vardıScreenshot_2020-06-29-17-00-29-63.jpg

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Tamam oldu teşekkür ederim şu titreşim olayı mı da çözebilsem ilginize çok teşekkür ederim kaan beye ve size çok teşekkür ederim ayrıca
Mesajlar birleştirildi:

Parmak izi titreşimli olmasının sebebi neden olur sizdede öyle mi

UYSRK

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Rica ederim. Yardımcı olabildiysek ne mutlu. Titreşim olayı çok garip. Diğer güncelleme alanlarda da var mı acaba. Ben alamadığım için çok da bişey diyemiyorum o konuda.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Rica ederim. Yardımcı olabildiysek ne mutlu. Titreşim olayı çok garip. Diğer güncelleme alanlarda da var mı acaba. Ben alamadığım için çok da bişey diyemiyorum o konuda.
İnşaallah tez zamanda alırsınızda bir bakarsınız sizdede oluyormu, yardımcı olmak ne demek çok faydalı oldu çok teşekkür ederim tekrar Kaan beye ve size, bakın kapalı olduğu halde , aramaya mesaja giriş yaparken ayrıca WhatsApp ada parmak izi ile giriş yaptığımda titriyor, çok sinir bozucu.
Mesajlar birleştirildi:

Konu mu açsak o konuda güncelleme alanların hepsinde var mı ki

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-29-17-18-39-75.jpg
    Screenshot_2020-06-29-17-18-39-75.jpg
    199.4 KB · Görüntüleme: 39

UYSRK

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Rica ederim tekrardan. Bu başlık altında bi konu açın olmadı. Güncelleme alanlar görüp daha iyi yardımcı olabilirler belki.