Ekran Koruyucu

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,hangi marka ekran koruyucuları kullanıyorsunuz?
Hangi markayı önerirsiniz ve nerden satın aldınız?
Cevaplarınızı merak ediyorum malûm bir çok kişide fark etmiştir Reno 2Z cihazımın kendisinden olan ekran koruyucu çok kötü malûm sizde fark etmişsinizdir.
Screenshot_2020-04-10-20-16-58-10.png

Yukarda ki ürünü kullanan var mı? Deneyimlerini de paylaşıp bilgilendirirse memnun kalırım ben almayı düşünüyorum.

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Fazla dikkatsiz korumamdan kaynaklı minik çiziklerin olması rahatsız etti ve tekrardan değişiyorum ekran koruyucumu, orijinal fabrika çıkışı ekran koruyucuyu kullananlar kesinlikle buna geçmeli, ki fabrika çıkışı olan sadece çiziklerden koruyor darbe koruması ne yazık ki yok
Yanlarda kabarcık ya da açıklık kalıyor mu bunda Kaan?

Upvote 0

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Yanlarda kabarcık ya da açıklık kalıyor mu bunda Kaan?
Yok hocam kalmıyor, şöyle ki bu tür kapsamlı geniş koruyucuyu takarken bi kılıf takılıyken takmak daha iyi en azından oturuyor ve kalmıyor baloncuk.
Attığım fotoğraftaki gibi çevresinde siyah bi katman var onu da tam oturtunca telefondaki siyah yerlere cuk diyor oturuyor diyebilirim :)
Yıllardır alıştım bu markanın nano koruyucunu kullanmaya o yüzden hem hoş geliyor hemde çoğu zaman beni kurtardı ekran kırılmasından.

Upvote 0

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yok hocam kalmıyor, şöyle ki bu tür kapsamlı geniş koruyucuyu takarken bi kılıf takılıyken takmak daha iyi en azından oturuyor ve kalmıyor baloncuk.
Attığım fotoğraftaki gibi çevresinde siyah bi katman var onu da tam oturtunca telefondaki siyah yerlere cuk diyor oturuyor diyebilirim :)
Yıllardır alıştım bu markanın nano koruyucunu kullanmaya o yüzden hem hoş geliyor hemde çoğu zaman beni kurtardı ekran kırılmasından.
Nano da ince oluyor sanki biraz ama Kaan. Tırnak bile iz yapıyor ekrana.

Upvote 0

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Nano da ince oluyor sanki biraz ama Kaan. Tırnak bile iz yapıyor ekrana.
Temperliye göre baya ince oluyor ama nedense daha çok ekranı tutuyor gibi hissediyorum. Tırnakla iz yapmasına çok rastlamadım ya bu koruyucuda hocam, hani fabrika çıkışı olan zaten sadece plastik o çiziliyor iz yapıyor. Çoğu markanın nano koruyucusu da iz yapıyor ama en az çizik ve iz bunda oluyor. Arkadaşımda A5 2020 modeli vardı aynısını tavsiye edip aldırttım o da memnun kaldı diğer koruyuculara göre, 31 TL fiyatına göre tam F/P bence denenir, ki memnun kalacağınızı düşünüyorum

Upvote 0

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Temperliye göre baya ince oluyor ama nedense daha çok ekranı tutuyor gibi hissediyorum. Tırnakla iz yapmasına çok rastlamadım ya bu koruyucuda hocam, hani fabrika çıkışı olan zaten sadece plastik o çiziliyor iz yapıyor. Çoğu markanın nano koruyucusu da iz yapıyor ama en az çizik ve iz bunda oluyor. Arkadaşımda A5 2020 modeli vardı aynısını tavsiye edip aldırttım o da memnun kaldı diğer koruyuculara göre, 31 TL fiyatına göre tam F/P bence denenir, ki memnun kalacağınızı düşünüyorum
İnşallah bakalım Kaan

Upvote 0

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Fazla dikkatsiz korumamdan kaynaklı minik çiziklerin olması rahatsız etti ve tekrardan değişiyorum ekran koruyucumu, orijinal fabrika çıkışı ekran koruyucuyu kullananlar kesinlikle buna geçmeli, ki fabrika çıkışı olan sadece çiziklerden koruyor darbe koruması ne yazık ki yok
Hangi siteden aldın Kaan link atabilir misin özelden?

Upvote 0