Ekran Koruyucu

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,hangi marka ekran koruyucuları kullanıyorsunuz?
Hangi markayı önerirsiniz ve nerden satın aldınız?
Cevaplarınızı merak ediyorum malûm bir çok kişide fark etmiştir Reno 2Z cihazımın kendisinden olan ekran koruyucu çok kötü malûm sizde fark etmişsinizdir.
Screenshot_2020-04-10-20-16-58-10.png

Yukarda ki ürünü kullanan var mı? Deneyimlerini de paylaşıp bilgilendirirse memnun kalırım ben almayı düşünüyorum.

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
+1 inanılmaz memnun kaldım Zore'den
Yalnız uygulama öncesi ekran temizliği için içinden çıkan ıslak mendili kullanmayın :D
Hem Zore kılıf hem de ekran koruyucu da bir numaradır, az kurtarmadı telefon ekranlarımı :) Ben genelde ıslak mendili kullanıp silip sonra hohlayıp tekrar kurulayıp toz kalmayınca takıyorum
Mesajlar birleştirildi:

Reno 2z ye göre istediğim gibi bir tam kaplayan ekran koruyucu bulamadım bir türlü. Var mı bildiğiniz bir tam kaplayan ekran koruyucu?
Zore'nin fiber nano modeli fazlasıyla kapatıyor aslında hocam

Upvote 0

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hem Zore kılıf hem de ekran koruyucu da bir numaradır, az kurtarmadı telefon ekranlarımı :) Ben genelde ıslak mendili kullanıp silip sonra hohlayıp tekrar kurulayıp toz kalmayınca takıyorum
Mesajlar birleştirildi:

Zore'nin fiber nano modeli fazlasıyla kapatıyor aslında hocam
Kaplattim akşam. Makinede cihaza göre kestirip yapıyorlarmış bir yerde buldum çok enfes oturdu tavsiyem öyle birşey yapın zira ne kadar kaliteli olursa olsun ya yanlardan kılıf basıyor ya da kendiliğinden iğne ucu kadar bir yerden hava alıp kalkıyor ekran koruyucusu..

Upvote 0

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Kaplattim akşam. Makinede cihaza göre kestirip yapıyorlarmış bir yerde buldum çok enfes oturdu tavsiyem öyle birşey yapın zira ne kadar kaliteli olursa olsun ya yanlardan kılıf basıyor ya da kendiliğinden iğne ucu kadar bir yerden hava alıp kalkıyor ekran koruyucusu..
Öncelikle hayırlı olsun diyeyim, ancak şu var hocam kesip yaparlar ama o fabrika çıkışında genelde kaliteli markalar katman katman oluyor, onları kesip yaptıkları an bozuluyor. Hani sizin yaptırdığınız ne kadar kalitelidir bilmem ama yaptırınca tam ekranı kaplamasa bile kaliteli olması gerek.
Hani bu kılıfın bastırmaması için şöyle yapılmasını tavsiye ederim, elinizdeki en geniş kılıfı takıp, kılıf takılıyken ekran koruyucu takılması en sağlıklısı oluyor. Hem bastırma durumu olmuyor hemde orantılı şekilde ekrana oturuyor

Upvote 0

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Öncelikle hayırlı olsun diyeyim, ancak şu var hocam kesip yaparlar ama o fabrika çıkışında genelde kaliteli markalar katman katman oluyor, onları kesip yaptıkları an bozuluyor. Hani sizin yaptırdığınız ne kadar kalitelidir bilmem ama yaptırınca tam ekranı kaplamasa bile kaliteli olması gerek.
Hani bu kılıfın bastırmaması için şöyle yapılmasını tavsiye ederim, elinizdeki en geniş kılıfı takıp, kılıf takılıyken ekran koruyucu takılması en sağlıklısı oluyor. Hem bastırma durumu olmuyor hemde orantılı şekilde ekrana oturuyor
Anladım üstat şimdilik çok iyi. Deniyorum bakalım..

Upvote 0

sahmerdan72

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben Media Markt aldım 100 TL ömür boyu garantili herhafta sonu gidip değiştiriyorum ücret ödemiyorum şu ana kadar sanırım 40 defa değiştim.(artık tanıyorlar ) tavsiyede ederim.

Upvote 0