Tartışma GTA 5 ücretsiz oldu (14.05 - 21.05)

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
girdim ben gta 5 veriyor içler rahat olsun

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
GTA'nın çok ama çok büyük ve genel kitleye hitap ettiğini site çökmesinden anlayabilirsiniz :) Just Cause serisi bende olmasına rağmen sadece bedava ve indirimde diye aldım mesela yoksa bakmazdım bile bana hitap etmediği için.

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
GTA V'i ücretsiz yaparak bence kesinlikle çok mantıklı bir karar almışlar.ekstra olarak sanırım bir de Criminal Enterprise Starter Pack ile 1M Dolar oyun içi para verecekler. Oyunu hesabıma eklediğimde böyle bir yazıyla karşılaştım çünkü.
Screenshot (199).png

Oyuncu sayısı oyun ücretsiz olduğu için bir hayli artacak ve Criminal Enterprise Starter Pack + 1M dolar vererek insanları oyun içi satın alımlara alıştıracaklar. Bu şekilde de sadece oyun içi satın alımlar ile oyunun ücretli satın alımı + oyun içi satın alımlardan daha fazla gelir elde edeceklerini düşünüyorum. Gerçekten muhteşem bir ticari zeka hayran kaldım doğrusu. Sizler ne düşünüyorsunuz?

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
GTA V'i ücretsiz yaparak bence kesinlikle çok mantıklı bir karar almışlar.ekstra olarak sanırım bir de Criminal Enterprise Starter Pack ile 1M Dolar oyun içi para verecekler. Oyunu hesabıma eklediğimde böyle bir yazıyla karşılaştım çünkü.Ekli dosyayı görüntüle 483
Oyuncu sayısı oyun ücretsiz olduğu için bir hayli artacak ve Criminal Enterprise Starter Pack + 1M dolar vererek insanları oyun içi satın alımlara alıştıracaklar. Bu şekilde de sadece oyun içi satın alımlar ile oyunun ücretli satın alımı + oyun içi satın alımlardan daha fazla gelir elde edeceklerini düşünüyorum. Gerçekten muhteşem bir ticari zeka hayran kaldım doğrusu. Sizler ne düşünüyorsunuz?
Aynı görüşteyim Hocam Epic serverları çok güçlü olmasına rağmen 3 saat boyunca çökük durumdaydi bu kullanıcı sayısının ufak bir örneği olacaktır.

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
GTA ONLINE zaten berbattı zor oynanıyordu 20dk loading ekranı 10dk oyun oynuyorduk şimdi kim bilir neler olacak hileleri düşünemiyorum bile