Yardım Kararsız ekran

Tutkumru

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Reno 4 lite kulkanıyorum.
Ekran için seçtiğim stil uygulamalara girip çıktıkça bir sebepten degişiyor ve başka bir ekrana dönüşüyor yukarı çekme hareketiyle yine sectiğim stile dönüyor .. ekran kaydı eklemeye calıştım ama olmuyor . foruma ekran kaydı eklenebiliyor mu onu bilmiyorum ekleyebilsem bu sinir bozucu durumu daha net anlatabilirim. Bunu cözebilecek bir yol var mıdır?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Reno 4 lite kulkanıyorum.
Ekran için seçtiğim stil uygulamalara girip çıktıkça bir sebepten degişiyor ve başka bir ekrana dönüşüyor yukarı çekme hareketiyle yine sectiğim stile dönüyor .. ekran kaydı eklemeye calıştım ama olmuyor . foruma ekran kaydı eklenebiliyor mu onu bilmiyorum ekleyebilsem bu sinir bozucu durumu daha net anlatabilirim. Bunu cözebilecek bir yol var mıdır?
Son güncellemeyi yaptınız mı sorduğunuz belki bu sorunların çözümü o olabilir çünkü iyileştirme güncellemesiydi. Uygulama dan değil siteden giriş yaparak ekran görüntüsü atabilirsiniz.
Ana ekran kağıdı mı değişiyor acaba?

Upvote 0

Tutkumru

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Hayır yapmadım açıkçası son güncellemeden sonraki şarj problemi sonrası güncelleme yapmaktan korkar oldum daha csn sıkıcı bir durumla karşılaşırsam diye. Ekran görüntüsünü yüklemeye calışayım belki telefondaki ayarlarla ilgili bir durumdur da cözülebilir
Mesajlar birleştirildi:

Hayır yapmadım açıkçası son güncellemeden sonraki şarj problemi sonrası güncelleme yapmaktan korkar oldum daha csn sıkıcı bir durumla karşılaşırsam diye. Ekran görüntüsünü yüklemeye calışayım belki telefondaki ayarlarla ilgili bir durumdur da cözülebilir

Son güncellemeyi yaptınız mı sorduğunuz belki bu sorunların çözümü o olabilir çünkü iyileştirme güncellemesiydi. Uygulama dan değil siteden giriş yaparak ekran görüntüsü atabilirsiniz.
Ana ekran kağıdı mı değişiyor acaba?
Umarım açılıyordur

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Umarım açılıyordur
Şuan yapanlar güncellemeyi şarj sorununun düzeldiği görüşünde konularda yeni konu olarak yazanlar söylüyor ama siz bilirsiniz tabiki karar sizin.

Upvote 0

Tutkumru

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
O alsndan yaptım zaten yüklenme yüzdesini %100 tamamladıktan sonra gönderiyorum ama yüklenme yapamıyorum
Mesajlar birleştirildi:

Tekrar deniyorum

Upvote 0

Tutkumru

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
ekran görüntü dosyası mp4 sanırm kabul ettiğiuzantılardan biri değil çok denedim yüklenmiyor.
Mesajlar birleştirildi:

ekran kaydı

Upvote 0