Yardım Kullaklık

plep28

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Oppo whatc 3 kullaklıktan ses gelmıyor sol kullaktan ozelıkle artı sol kullaklık sarj etmıyor nasıl yapabılırız

plep28

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Ayarlar uygulama yönetimi uygulama listesi sağ üstte 2 noktaya basın sisteme ait olanları göster deyiniz sonrasında buradan Bluetooth yazınız bulduğunuz da basın sonrasında ön belleği ve verilerinizi siliniz deneyiniz.

Bağlanmayı yeniden Bluetooth açıp sonrasında kulaklığın kutusunu açınız ama kulaklıklar içinde olsun lütfen
Yeniden bağlanınız.
Yaptım hıc bırsekılde gormuyor kullaklıgı

Upvote 0

plep28

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Ayarlar uygulama yönetimi uygulama listesi sağ üstte 2 noktaya basın sisteme ait olanları göster deyiniz sonrasında buradan Bluetooth yazınız bulduğunuz da basın sonrasında ön belleği ve verilerinizi siliniz deneyiniz.

Bağlanmayı yeniden Bluetooth açıp sonrasında kulaklığın kutusunu açınız ama kulaklıklar içinde olsun lütfen
Yeniden bağlanınız.
Yaptım yıne aynı esleştırme yapmıyor

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sanırım kulaklıklarda problem var

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bugune kadar hıcbır sıkayetım yokdu dun dedıgınız sıfırlamadan sonra bu hale geldı eslesme yapmıyor yanı
Sıfırlama sonucu bu sorun oluşmaz , şarj olmadığı için yeteri kadar ondan dolayı da eşleşme ve kulaklık çalışmıyor olabilir ,zaten cihaz sağlıklı olmuş olsa idi Sıfırlama sonrası daha rahat bağlanması lazımdı.
Cihazda donanımsal sorun olma ihtimali var

Upvote 0