Yardım Kullaklık

plep28

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Oppo whatc 3 kullaklıktan ses gelmıyor sol kullaktan ozelıkle artı sol kullaklık sarj etmıyor nasıl yapabılırız

plep28

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Oppo whatc 3 kullaklıktan ses gelmıyor sol kullaktan ozelıkle artı sol kullaklık sarj etmıyor nasıl yapabılırız
Neden
Mesajlar birleştirildi:

Oppo enco
Mesajlar birleştirildi:

Oppo enco W51

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Oppo enco
Mesajlar birleştirildi:

Oppo enco W51
İlk olarak cihazı sıfırlama yapınız

OPPO Enco W51 Kulaklığınızı fabrika ayarlarına sıfırlamaya başlamadan önce eğer kulaklığınızın şarjı yoksa şarj etmeniz gerekmektedir.

Şarjı olduğuna eminseniz aşağıdaki işlemleri yapınız lütfen.

Şarj ışıkları yeşil yanması gerekir.

OPPO Enco W51 Kulaklık Sıfırlama Yapmak İçin;

1- İlk önce OPPO Enco W51 kulaklığı şarj kutusunun içerisine koyun ve kapağını açın,

2- OPPO Enco W51 kulaklık işlev düğmesine ışık birkaç defa kırmızı yanıp sönene kadar basılı tutun,

3- Daha sonra OPPO Enco W51 kulaklık sıfırlanmış olacaktır,

4- OPPO Enco W51 kulaklık sıfırlama işlemini doğru bir şekilde yaptıktan sonra yeniden kurulum yapabilirsiniz.

Upvote 0

plep28

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Dedıgınız gıbı yaptım sımdıde kulaklıgı gormuyor telefonum
İlk olarak cihazı sıfırlama yapınız

OPPO Enco W51 Kulaklığınızı fabrika ayarlarına sıfırlamaya başlamadan önce eğer kulaklığınızın şarjı yoksa şarj etmeniz gerekmektedir.

Şarjı olduğuna eminseniz aşağıdaki işlemleri yapınız lütfen.

Şarj ışıkları yeşil yanması gerekir.

OPPO Enco W51 Kulaklık Sıfırlama Yapmak İçin;

1- İlk önce OPPO Enco W51 kulaklığı şarj kutusunun içerisine koyun ve kapağını açın,

2- OPPO Enco W51 kulaklık işlev düğmesine ışık birkaç defa kırmızı yanıp sönene kadar basılı tutun,

3- Daha sonra OPPO Enco W51 kulaklık sıfırlanmış olacaktır,

4- OPPO Enco W51 kulaklık sıfırlama işlemini doğru bir şekilde yaptıktan sonra yeniden kurulum yapabilirsiniz.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Dun yaptım eslestırmeyı kaldır butonu vardı ona dokundum sonra eslestırme yapmamaya basladı
Ayarlar uygulama yönetimi uygulama listesi sağ üstte 2 noktaya basın sisteme ait olanları göster deyiniz sonrasında buradan Bluetooth yazınız bulduğunuz da basın sonrasında ön belleği ve verilerinizi siliniz deneyiniz.

Bağlanmayı yeniden Bluetooth açıp sonrasında kulaklığın kutusunu açınız ama kulaklıklar içinde olsun lütfen
Yeniden bağlanınız.

Upvote 0