Yardım Kullaklık

plep28

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Oppo whatc 3 kullaklıktan ses gelmıyor sol kullaktan ozelıkle artı sol kullaklık sarj etmıyor nasıl yapabılırız

plep28

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Sıfırlama sonucu bu sorun oluşmaz , şarj olmadığı için yeteri kadar ondan dolayı da eşleşme ve kulaklık çalışmıyor olabilir ,zaten cihaz sağlıklı olmuş olsa idi Sıfırlama sonrası daha rahat bağlanması lazımdı.
Cihazda donanımsal sorun olma ihtimali var
Cıhaz daha bır aylık sız sıfarlama demeden once saglıklı calışıyordu zaten kulaklık sımdı eslesme yapmıyor oppo a72 kullanıyorum daha taksıtı daha yenı geldı

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Cıhaz daha bır aylık sız sıfarlama demeden once saglıklı calışıyordu zaten kulaklık sımdı eslesme yapmıyor oppo a72 kullanıyorum daha taksıtı daha yenı geldı
"kullaklıktan ses gelmıyor sol kullaktan ozelıkle artı sol kullaklık sarj etmıyor nasıl yapabılırız"

Bu sorunu siz beyan ettiniz , sorun yok tu sağlıklı çalışıyordu diyorsunuz şimdi.
Sağlıklı çalışıyorsa neden bu sorundan bahsettiniz.

Upvote 0

plep28

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
"kullaklıktan ses gelmıyor sol kullaktan ozelıkle artı sol kullaklık sarj etmıyor nasıl yapabılırız"

Bu sorunu siz beyan ettiniz , sorun yok tu sağlıklı çalışıyordu diyorsunuz şimdi.
Sol tarafda vardı zaten sıfırlama yapıldıktan sonra bu hale geldı kullaklıgında kendısınınde sarj fulldu hıcbır sıkıntım yokdu dunden sonra bu hale geldı hanımefendı

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Sol tarafda vardı zaten sıfırlama yapıldıktan sonra bu hale geldı kullaklıgında kendısınınde sarj fulldu hıcbır sıkıntım yokdu dunden sonra bu hale geldı hanımefendı
Sizin şarj ışıklarınız yada kulaklık ışıklarınız ne renk yanıyordu.
Sizin sorununuzun çözüm bulmaya çalıştık bu çözüm sorunu çözüm için yapılan sizin kulaklıkta büyük ihtimal sorun mevcut.

Upvote 0

plep28

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72

Bakın sız sıfırlama yaptırdınız bana bu kulaklık o yuzden bu hale geldı yarın gereken yere sıkayette bulunucam yenı aldıgım urun bu hale gelemez bır aylık bıle degıl yani

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bakın sız sıfırlama yaptırdınız bana bu kulaklık o yuzden bu hale geldı yarın gereken yere sıkayette bulunucam yenı aldıgım urun bu hale gelemez bır aylık bıle degıl yani
Beyefendi, benim yaptığım yöntem sizin kulaklığınıza bu sorunu yapmaz, siz nasıl bir çözüm arıyordunuz sorununuza karşılık.
Elinizdeki kulaklıktan bende de mevcut ve sıfırlama yaptım tekrar bağlandı yani bir sorun yok. Mevcut sorundan dolayı kulaklıklarınız sıkıntı var.
1aylık veya 1 günlük olması önemli değil belli ki ya siz bağlantıda sorun yaşıyorsunuz yada kulaklıklarınız sorunlu.

Upvote 0

plep28

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A72
Beyefendi, benim yaptığım yöntem sizin kulaklığınıza bu sorunu yapmaz, siz nasıl bir çözüm arıyordunuz sorununuza karşılık.
Elinizdeki kulaklıktan bende de mevcut ve sıfırlama yaptım tekrar bağlandı yani bir sorun yok. Mevcut sorundan dolayı kulaklıklarınız sıkıntı var.
1aylık veya 1 günlük olması önemli değil belli ki ya siz bağlantıda sorun yaşıyorsunuz yada kulaklıklarınız sorunlu.
Bakın sızın hatanızdan dolayı bu hale geldı konuyu uzatmaya gerek yok gereken yerlere sıkayet edıcem zaten bunu bılın ıyıaksamlar

Upvote 0