Yardım Oppo A15 Yardım

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba 2 Ay Önce Babama Oppo A15 Telefon Aldık Alırken Araştırarak Ve Buraya Sorarak Fikirleri Alarak Satın Aldım Telefon Arada Sırada Kasıyor ve Donuyor İnternette Çok Ağır Mobil internettede aynı wifidede telefon donuyor siyah ekranda kalıyor daha sonra kendine geliyor aldigima bin bisman oldum bukadar olacagini zannetmiyordum okadar para verdim aldik daha sıfır telefon babama mahcup oldum sifir telefon nasil böyle olabiliyor anlamis değilim yardımcı olursanız çok sevinirim

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Merhaba 2 Ay Önce Babama Oppo A15 Telefon Aldık Alırken Araştırarak Ve Buraya Sorarak Fikirleri Alarak Satın Aldım Telefon Arada Sırada Kasıyor ve Donuyor İnternette Çok Ağır Mobil internettede aynı wifidede telefon donuyor siyah ekranda kalıyor daha sonra kendine geliyor aldigima bin bisman oldum bukadar olacagini zannetmiyordum okadar para verdim aldik daha sıfır telefon babama mahcup oldum sifir telefon nasil böyle olabiliyor anlamis değilim yardımcı olursanız çok sevinirim
Merhabalar
efendim bende oppo a15 kullaniyorum pubg gibi oyunlar oynuyorum arada sirada sarjda babanzin telefonunda sistem sorunu olabilri

sarjda oynamamasini tavsiye ediniz ve kullanmadigi uygulamalari silin

eger duzelme olmuyorsa garantiye yollayiniz
08504336776

Upvote 0

astronotman

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar
efendim bende oppo a15 kullaniyorum pubg gibi oyunlar oynuyorum arada sirada sarjda babanzin telefonunda sistem sorunu olabilri

sarjda oynamamasini tavsiye ediniz ve kullanmadigi uygulamalari silin

eger duzelme olmuyorsa garantiye yollayiniz
08504336776
Cevabiniz icin teşekkür ederim sarjda kullanmiyor gercektende cok donuyor kasiyor aradim gorustum servise gonderin diyor sizin kasiyormu pubg de falan da kasma oluyormu normal kullaniminizda da sorun yasiyormusunuz

Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Cevabiniz icin teşekkür ederim sarjda kullanmiyor gercektende cok donuyor kasiyor aradim gorustum servise gonderin diyor sizin kasiyormu pubg de falan da kasma oluyormu normal kullaniminizda da sorun yasiyormusunuz
ilk yukledimde kasiyordu sonra grafik dusurdum kullanmadim uygulamalari sildim haftada bir kere telefon yöneticisine girip temizliyorum

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba

Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna yaklaşık 30 saniye basınız, telefonunuz yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın.
Bu işlemi uyguladıktan sonra sonucu paylaşırsanız sevinirim.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Merhaba

Telefon açıkken ses açma ve power tuşuna yaklaşık 30 saniye basınız, telefonunuz yeniden başlasın açılınca ellerinizi bırakın.
Bu işlemi uyguladıktan sonra sonucu paylaşırsanız sevinirim.
merhaba

Knk bunun bir faydasi olacagini dusunmuyom
Mesajlar birleştirildi:

R
Reis fabrika ayarlarini yada hard reset atmayi dene

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Upvote 0