OPPO A74 ColorOS 12 gelmiştir... Olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşalım..

xcosby

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A73
Eskiye oranla çok daha stabil olmuş... Şikayet edenler neden şikayetçi ben henüz anlayamadım...

Olumsuzluk görürsem elbette paylaşırım burada.

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Bana da geldi güncelledim şimdi. Color OS 11, 12 ye göre daha iyimiş.d bu genel simgeleri hiç beğenmedim kareleşmiş eskisi daha iyiydi yuvarlaktı. Kasma konusunda cihaz genel kullanımda biraz hantallaşmış gibi geldi bana zamanla da düzelebilir bilmiyorum. Animasyonlar uzamış onu geliştirici seçeneklerinden 0.5x e çektim eskiden geliştirici seçeneklerinden yapmama gerek kalmadan cihaz daha hızlıydı. VoWifi harbi gitmiş çalışmıyor çok saçma. Güncellemese miydim diyorum biraz.

Oo_çok_kritik

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Bügün itibariyle Oppo A74 in Color OS 12 güncellemesi yayınlandı. Kontrol ediniz.. olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşalım.. Güncelleme gelmeyen arkadaşlar, IMEI numarasına göre dağıtılıyor en kısa sürede gelecektir..
Bana geldi hatta 10 dakika önce güncellemeyi aldım, öncelikle ben beğenmedim. Pil ve uygulama resimleri vb. Değişmiş bana tuhaf geldi. Fotoğraflara girincede başka bir manzarayla karşılaşıyorsunuz, ama yeni eklenen şeyler güzel bence. Arka planda oynatma gelmiş mesela onlar güzel olmuş ama dediğim gibi bunun dışında beğenmedim. Geri döndürebiliyor muyuz acaba?
Bügün itibariyle Oppo A74 in Color OS 12 güncellemesi yayınlandı. Kontrol ediniz.. olumlu ve olumsuz yönlerini paylaşalım.. Güncelleme gelmeyen arkadaşlar, IMEI numarasına göre dağıtılıyor en kısa sürede gelecektir..

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Bana geldi hatta 10 dakika önce güncellemeyi aldım, öncelikle ben beğenmedim. Pil ve uygulama resimleri vb. Değişmiş bana tuhaf geldi. Fotoğraflara girincede başka bir manzarayla karşılaşıyorsunuz, ama yeni eklenen şeyler güzel bence. Arka planda oynatma gelmiş mesela onlar güzel olmuş ama dediğim gibi bunun dışında beğenmedim. Geri döndürebiliyor muyuz acaba?
Döndürebilsek bende döndürmek isterim ama yok döndüremiyoruz geri. Pil ve uygulama resimleri simgeler VS bana da garip geldi eskileri daha iyiydi cidden.

Beratwiped

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Ya 12ye güncelledikten sonra Instagram Snapchat gibi uygulamalarda ön kamera kesinlikle odaklanmıyor basıyorum basıyorum asla odaklanmıyot yardımcı olabilecek var mi

Zeynp38

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Bende hafta sonu güncelleme yapmış biri olarak yazıyorum. Telefonu alalı 3 ay oluyor ve gerçekten beğeniyordum. Ancak bu colorOs sürümünü hiç beğenmedim. Ses azaltma ve arttırma da yanda simge çıkmıyor, şarj bitirme olayını henüz tekip edemedim. Kamera da iyileştirme olmuş.biraz kasmaya da başladı. Keşke yapmasaydim diyorum.

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Bende hafta sonu güncelleme yapmış biri olarak yazıyorum. Telefonu alalı 3 ay oluyor ve gerçekten beğeniyordum. Ancak bu colorOs sürümünü hiç beğenmedim. Ses azaltma ve arttırma da yanda simge çıkmıyor, şarj bitirme olayını henüz tekip edemedim. Kamera da iyileştirme olmuş.biraz kasmaya da başladı. Keşke yapmasaydim diyorum.

OPPO A55 nerede? A serisi modeline geliyor bize neden hâlen gelmedi?

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
OPPO A55 nerede? A serisi modeline geliyor bize neden hâlen gelmedi?
A55 5G ye kesin geliyor da 4G hakkında kesin bir şey yok sanırım beklemekten başka çareniz yok ama gelmezse şaşırmayın oppo nun güncelleme ve fiyat politikası sağolsun. A serisinin en iyi cihazı a74 e bile bi üstünü vermeyecek a55 e hiç vermezse şaşırmayın yani.

A74 eski

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Güncellemeyi yapanlar şu anda herhangi bir sıkıntı var mı
Var çok kasıyor yapmayın derim
Mesajlar birleştirildi:

A74 icin yukleyip deneyen yok mu? Benim icin en onemli konu sarj konusu. Diger modellerde sikinti oldugu icin yuklemekte tereddutluyum.
Şarj biraz daha hızlı gidyor kasıyor optimizasyonu dahada kötü artık yapmayın derim