Yardım Oppo A74 Güncelleme Alamıyor

Enes Batın

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A74
Arkadaşlar Oppo A74 kullanıyorum ve uzun süredir güncelleme alamıyorum. Coloros sürümü 12, 13 gelicek diyolardı ama hala gelmedi neden gelmiyor bir bilginiz varmı?

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Upvote 0

Arda E.Aydn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Abi neler oldu birden ya, niye herkes gergin anlamadım. Birilerinin ergen olması cahil oldukları anlamına gelmez bu algıdan uzaklaşmak en iyisi, ayrıca birbirinizi küçük düşürmek için kullandığınız üslup çok yanlış... Burada saçma sebeplerden tartıştığınız ve birbirinize büyüklük tasladığınız için kendinizi küçük düşürmekten başka bir şey yapmamış oluyorsunuz. Daha dikkatli ve lütfen büyük küçük demeden saygı kuralları çerçevesinde iletişim kurup düşüncelerimizi dile getirelim :D

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Buyrun hocam buldum
Evet spam için atılan ama ben bunu küfür olarak nitelendirmemiştim, boş atılan mesaja karşılık olarak yazdığını düşündüm ama argoda bunu küfürlü olarak kullanılıyorsa şimdiki konu hariç tabi o zaman gereken yapılır

Upvote 0

OPPO14

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
Evet spam için atılan ama ben bunu küfür olarak nitelendirmemiştim, boş atılan mesaja karşılık olarak yazdığını düşündüm ama argoda bunu küfürlü olarak kullanılıyorsa şimdiki konu hariç tabi o zaman gereken yapılır
Küfür olarak deyil bos mesajmi ban yemiyceksem acilimini yapiyim elif hanim

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Lütfen maksadını aşan kelimelerden kaçınınız, saygı ve terbiye anlayışı içerisinde yazışmalarımızı sürdürelim, gerginlik büyüklük yada kibirin kimseye faydası olmaz

Upvote 0