Yardım Oppo A74 Güncelleme Alamıyor

Enes Batın

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A74
Arkadaşlar Oppo A74 kullanıyorum ve uzun süredir güncelleme alamıyorum. Coloros sürümü 12, 13 gelicek diyolardı ama hala gelmedi neden gelmiyor bir bilginiz varmı?

Arda E.Aydn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Foruma yeni katılan kişilere karşı bir algı mı var? Ben Yeni üye diye gözüküyorum aslında bir süredir hesabım kayıtlı ama, sonuçta en bilgili kişi bile yeni üye statüsünden başlar?

Düzenleme: Taze üyeden üyeye terfi etmişim sanırım :D

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Helal hocam sizden bunu istedik yaptiniz saolun
Helal hocam sizden bunu istedik yaptiniz saolun
İstendiği için değil adil olma adına gereken yapıldı, kimse kimseyi tahrik edemez yada bu tutum içerisine girip gizliden karşı tarafın kişilik hak ve özgürlüğünü al aşağı kelimeler kulllanamaz o bakımdan şimdilik bu ceza yeterli ileri gidildiği takdirde arttırılarak gereken yapılır kim olursa olsun önce adalet sağlanmalı ki kimse mağdur ve mazlum olmasın.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Foruma yeni katılan kişilere karşı bir algı mı var? Ben Yeni üye diye gözüküyorum aslında bir süredir hesabım kayıtlı ama, sonuçta en bilgili kişi bile yeni üye statüsünden başlar?
Herkes eşittir kişiler kendi egolarını tatmin etmek için ezme politikası uygulayabiliyor.

Upvote 0

OPPO14

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
İstendiği için değil adil olma adına kimse kimseyi tahrik edemez yada bu tutum içerisine girip gizliden karşı tarafın kişilik hak ve özgürlüğünü al aşağı kelimeler kulllanamaz o bakımdan şimdilik bu ceza yeterli ileri gidildiği takdirde arttırılarak gereken yapılır kim olursa olsun önce adalet sağlanmalı ki kimse mağdur ve mazlum olmasın.
İstedik derken oyle deyil
İstendiği için değil adil olma adına kimse kimseyi tahrik edemez yada bu tutum içerisine girip gizliden karşı tarafın kişilik hak ve özgürlüğünü al aşağı kelimeler kulllanamaz o bakımdan şimdilik bu ceza yeterli ileri gidildiği takdirde arttırılarak gereken yapılır kim olursa olsun önce adalet sağlanmalı ki kimse mağdur ve mazlum olmasın.
Elif hanim benim kim oldugumu az cok tahmin edebilir dimj elif hanim

Upvote 0