Oppo A9 2020 ColorOS 11 sonrası oluşan sorunlar ve çözümleri burada paylaşalım

Crtk

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Selam, iyi forumlar herkese. Ben bugün güncelledim. Beğendim hoş, güzel ama çok sinir bozucu olan şu bildirim çubuğu oldu. Arkaplanın bulanık olması lazım ama olmuyor :/
Aynı şey benim de dikkatimi ilk çeken şey oldu. Gerçekten sinir bozucu bir durum.
Mesajlar birleştirildi:

Ram arttırma özelliği gelmiş ama gerçek hayatta ne denli işe yarar bir bilgim yok. 3 GB kadar arttırılıyor.

Son düzenleme:

siraçisra

Taze Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
İyi günler güncelleme sonrası internet paylaşımı yapamıyorum diğer cihazlarda görünür değil telefonum sorunla karşılaşan ya da çözümünü bilen yardımcı olabilir mi acaba
Qr kodu ile bağlantı gelmiş ama oda diğer cihazlarda yok

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İyi günler güncelleme sonrası internet paylaşımı yapamıyorum diğer cihazlarda görünür değil telefonum sorunla karşılaşan ya da çözümünü bilen yardımcı olabilir mi acaba
Qr kodu ile bağlantı gelmiş ama oda diğer cihazlarda yok
Ayarlar>uygulama yönetimi> uygulama listesi>buradan sağ üstte 2 noktaya basın sisteme ait olanları göster deyiniz sonrasında wifi yazınız çıkan wifi backup restore basınız sonrasında saklama alanı kullanımdan önbelleği ve verileri siliniz.

Olmazsa bunu deneyiniz;

Ayarlar>ek ayarlar> yedekle sıfırla> tüm verileri sil> ağ ayarlarını sıfırla seçiniz

asadur17

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
gelen aramalarda bazen ekran ekran açılmıyor. arama bittikten sonra açılıyor

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
gelen aramalarda bazen ekran ekran açılmıyor. arama bittikten sonra açılıyor
Eğer o an işlem yapıyorsanız yukarıdan küçük bir ekran bildirim şeklinde açılıyor ona basarsanız tam ekran oluyor.
Sizin bahsettiğiniz farklı bir konu var ise daha açık yazarsanız sevinirim.

muzo0709

Yeni Üye
Üye
Müzik player SD kartı görüyor ama müzikleri okumuyor tara diyorum bu sefer de dosyaları okumuyor çözümü var mı