Yardım Oppo Cihazlarda kasma sorunu

14Mert14

Yazar Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Merhaba oppo a serisi cihazlarda biliyorsunuz ki cok yavaş bunun sebebi ise kullandiklari snapdragonun ilk cikardigi işlemcilerden kaynakli ben oppo a74 kullaniyorum bende hafif kasma var coloros 13 aldi cihaz bunu ayarlardan veyatta baska biyerden kasan android cihazlari hizlandirmanin yolunu bilen varsa yazma sansi varmi?

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Bir sürü şey kaldırdım, söylediğim araç zaten gereksiz her şeyi gösteriyor. Tümünü seçtim, kaldırdım. Bir tek Oppo'nun ve Google'ın temel uygulamaları duruyor.
Ben uygulamayı açtığımda cihazı bağladığımda no devices found diyor bulmuyor. Halbu ki ADB sürücülerim yüklü, USB hata ayıklamam açık, OEM kilidim de açık ama bulmuyor program. ADB arayüzünde ADB devices yazdığımda cihazım bağlı olarak gözükmesine rağmen.

Upvote 0

Astronotarda

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Realme
Ben uygulamayı açtığımda cihazı bağladığımda no devices found diyor bulmuyor. Halbu ki ADB sürücülerim yüklü, USB hata ayıklamam açık, OEM kilidim de açık ama bulmuyor program. ADB arayüzünde ADB devices yazdığımda cihazım bağlı olarak gözükmesine rağmen.
Uygulamayı açmadan önce cihazı bağlamanız lazım ve "Dosya Aktar" seçili olması lazım.

Upvote 0