OPPO ColorOS 12 beta resmi Yol Haritası / Zaman Çizelgesi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bugün bir lansman etkinliği olan Oppo, küresel pazar için Android 12'ye dayanan yeni ColorOS 12 cildini piyasaya sürdü. Sadece yeni tasarım estetiğine değil, aynı zamanda heyecan verici yeni özelliklere de sahiptir.

ColorOS 12, tasarımda orijinalliği ve gürültüyü azaltmayı savunuyor.

ColorOS 12 beta resmi Yol Haritası

Bu cihazlar güncellemeyi alacak;

IMG_20211011_133919.jpg

Bu günden itibaren;

OPPO Find X3 Pro 5G

Kasım;

OPPO Find X2 Pro
OPPO Find X2 Pro Automobile Lemborgini Edition
OPPO Find X2
OPPO Reno 6 Pro 5G
OPPO Reno 6 Pro 5G Diwali Edition

Aralık;

OPPO Reno 6
OPPO Reno 5
OPPO Reno 5 Marvel Edition
OPPO Reno 5 Pro 5G
OPPO Reno 5 Pro
OPPO Reno 6z 5G
OPPO F19 Pro+
OPPO A74 5G
OPPO A73 5G

2022'nin ilk Yarısından itibaren;

OPPO Find X3 Lite 5G
OPPO Find X3 Neo 5G
OPPO Find X2 Neo
OPPO Find X2 Lite
OPPO Reno5 5G
OPPO Reno5 F
OPPO Reno5 Lite
OPPO Reno5 Z 5G
OPPO Reno4 Pro 5G
OPPO Reno4 5G
OPPO Reno4 F
OPPO Reno4 Lite
OPPO Reno4 Z 5G
OPPO Reno4 Pro
OPPO Reno4
OPPO Reno4 Mo Salah Edition
OPPO Reno3 Pro 5G
OPPO Reno3 Pro
OPPO Reno3
OPPO Reno 5A
OPPO Reno 10x Zoom
OPPO F19 Pro
OPPO F17 Pro
OPPO A94
OPPO A94 5G
OPPO A93
OPPO A54 5G
OPPO A53s 5G

2022'nin ikinci Yarısından itibaren

OPPO F19
OPPO F19s
OPPO A74
OPPO F17
OPPO A73
OPPO A53
OPO A53s
OPPO A16s

Yukarıda listelenen telefonlar için ColorOS 12 Beta güncellemesi toplu olarak kullanıma sunulacaktır.

Sorunlar beta test cihazlarından gelen geri bildirimlerle giderildikten sonra kararlı yapı kullanıma sunulacaktır.

Son fakat en az değil, bu güncelleme planı taşıyıcı varyantları için geçerli değildir.

Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Kaynak:gizmochina.com

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Buradan ColorOS12 alamayacak telefon listesine göz atabilirsiniz.

sarslan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu liste çok geçerli bir liste değil çünkü oppo reno 2z 11 güncellemesini eline yüzüne bulastirip güncellemeyi geri çekti milletin telefonu 7 de kaldı bahsettiğim cihaz özellikleri ile çok çok üst seviye bir cihaz akla mantığa sığar mı 12 güncellemesi almayacağı bırakın Allah aşkına her soru sorulduğunda 0850 li li numaraya yönlendirme cevabı aldık burdan çok şükür en sonunda esas sebebini öğrendik açık açık stabilite bir sürüm oluşturmadik bu yüzden güncellemeyi geri çektik ama COLOROS 12 güncellemesini 11 almadan direk alacaksınız bilgisi paylaşıldı şimdi listeyi ben kale almiyorum kusura bakmayın burda kimseyide yargılamiyor ve ithamda bulunmuyorum inatla isteidgim cevabı alana kadar müşteri hizmetlerini aramaktan bıkmadan usanmadan uğraştım sonuç verdikleri cevap yukarda yazdım liste bosssss yani benim cihazım coloros 12 güncellemesini alicak reno 2z sahipleri sabırla beklesin listeye takılmayın kesinlikle

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bu liste çok geçerli bir liste değil çünkü oppo reno 2z 11 güncellemesini eline yüzüne bulastirip güncellemeyi geri çekti milletin telefonu 7 de kaldı bahsettiğim cihaz özellikleri ile çok çok üst seviye bir cihaz akla mantığa sığar mı 12 güncellemesi almayacağı bırakın Allah aşkına her soru sorulduğunda 0850 li li numaraya yönlendirme cevabı aldık burdan çok şükür en sonunda esas sebebini öğrendik açık açık stabilite bir sürüm oluşturmadik bu yüzden güncellemeyi geri çektik ama COLOROS 12 güncellemesini 11 almadan direk alacaksınız bilgisi paylaşıldı şimdi listeyi ben kale almiyorum kusura bakmayın burda kimseyide yargılamiyor ve ithamda bulunmuyorum inatla isteidgim cevabı alana kadar müşteri hizmetlerini aramaktan bıkmadan usanmadan uğraştım sonuç verdikleri cevap yukarda yazdım liste bosssss yani benim cihazım coloros 12 güncellemesini alicak reno 2z sahipleri sabırla beklesin listeye takılmayın kesinlikle
Tabi inşaallah alır, değişiklik yapma hakkını saklı tutar Oppo.

Benimde almasından yana ama bekleyip göreceğiz.

Daha bu listeye eklenenler çıkanlar olabilir.

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Evet reno 2z için global hesap almayacak diye net bir cevap vermemiş sadece yeni duyurular olacak bizi takip etmeye devam edin demiş

TefoO21

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Buradan ColorOS12 alamayacak telefon listesine göz atabilirsiniz.

Birinci yarısından itibaren ne demk ? Yani ne zaman alır Reno 4 lite coloros 12 guncellmesini ?

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bir arkadaşımız Reno 5 Lite için en erken Nisan'da gelir demişti.Galiba söylediği doğru çıkacak.Neden bu kadar geç veriliyor anlamak mümkün değil.