Yardım oppo reno 2 z fm radyo

ueroglu

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Selamlar. yaklaşık 10gün önce oppo reno 2 z alarak oppolu oldum. telefonda fm tuner var ama yazılımsal olarak aktif değil. araştırarak fm radyo apk dosyasını bulup yükledim. radyo çalışıyor ama ne orijinal kulaklıklarla ne de 3 tuşlu kulaklıklarla kanal değişimi yapamıyorum. 3 tuşlu kulaklıklar müzik çalarda aktif olarak çalışıyor. radyoda çalışmıyor. headset button controller ile tuş ataması yapmaya çalıştım ama fm radyo programını görmedi. kulaklıktan radyo kanallarını nasıl değiştirebilirim ya da radyo kanallarını değiştirebileceğim fm radyo programı var mıdır? teşekkürler

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Normalde aktif olması gerekiyor, bende veya çevrede ki Reno 2Z'lerde kendinden yüklü geliyor ve kulaklıkla direk kullanılabiliyor aslında
Acaba yüklü olan radyonun sürüm ayrıntısını atabilir misiniz ss olarak

Upvote 0

ueroglu

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Normalde aktif olması gerekiyor, bende veya çevrede ki Reno 2Z'lerde kendinden yüklü geliyor ve kulaklıkla direk kullanılabiliyor aslında
Acaba yüklü olan radyonun sürüm ayrıntısını atabilir misiniz ss olarak
sürüm 2.0.0_ecfa06b_201124
Mesajlar birleştirildi:

Stock Rom içerisinde yüklü geliyor diye biliyorum, son sürümü yükledikten sonra hard reset attınız mı acaba hiç?
fm radyo yükledikten sonra hard reset atmadım. hatta hiç atmadım

Son düzenleme:
Upvote 0

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Mesajlar birleştirildi:

fm radyo yükledikten sonra hard reset atmadım. hatta hiç atmadım
Sizin yüklediğinizle bendeki sürüm aynı, iki gün önce gelen yazılım güncellemesini yapın, ardından yedeklerinizi yapıp bence bi hard reset atın, bazen stock rom'da yüklü olsa da güncellemeler yüzünden yüklenmemiş olabilir
Hem tam performans alırsınız hard reset ile hem de belki radyo düzelir

Upvote 0

ueroglu

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

fm radyo yükledikten sonra hard reset atmadım.

apkmirorda fm radio 2.0.0 by oppo olarak apk dosyası var. yüklryip radyoyu uyandırın. ondan sonra formatı denersiniz. ülkemizde malum herseye vergi var. oppo radyoyu bu yüzden pasifleştirmiş olabilir. bir ara lg g3 lerde de aynı durum vardı.
Mesajlar birleştirildi:

Sizin yüklediğinizle bendeki sürüm aynı, iki gün önce gelen yazılım güncellemesini yapın, ardından yedeklerinizi yapıp bence bi hard reset atın, bazen stock rom'da yüklü olsa da güncellemeler yüzünden yüklenmemiş olabilir
Hem tam performans alırsınız hard reset ile hem de belki radyo düzelir
teşekkürler. deneyeceğim

Upvote 0

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0