Yardım Oppo reno 2z soru

özgür6161

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno 2z de pil ve parmak izi sorunu yaşıyorum. Sizde böyle bir sorun yaşayan varmı

Yahya

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Verileri sildim şu an dışardayım
Mesajlar birleştirildi:

Eve geçince deneyeceğim
Mesajlar birleştirildi:

Eve geçince deneyeceğim

Upvote 0

Yahya

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Birde ilk aldığımda şarj kablosu yuvaya giriyordu fakat şu an girmiyor herhangi bir düşmede olmadı telefonda
Mesajlar birleştirildi:

Yavaş yavaş çevreme övdüğüm oppodan sıkılmaya başladım daha 1 yıl olmadan şarj problemiyle karşılaştım ve bir türlü çözemiyorum önce vooc yazısı gitti şimdide şarjı etmem için telefonu kapatmam gerekiyor zaten şarj cihazını zor bir şekilde takıyorum ondada şarj 5 saat geçtikten sonra bile yine aynı yüzdede duruyor

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Birde ilk aldığımda şarj kablosu yuvaya giriyordu fakat şu an girmiyor herhangi bir düşmede olmadı telefonda
Mesajlar birleştirildi:

Yavaş yavaş çevreme övdüğüm oppodan sıkılmaya başladım daha 1 yıl olmadan şarj problemiyle karşılaştım ve bir türlü çözemiyorum önce vooc yazısı gitti şimdide şarjı etmem için telefonu kapatmam gerekiyor zaten şarj cihazını zor bir şekilde takıyorum ondada şarj 5 saat geçtikten sonra bile yine aynı yüzdede duruyor
Müşteri hizmetleri görüşmeniz en doğrusu .

Upvote 0

Hamza

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
güncellemeyi yükledikten sonra telefon oppo acılış ekranında kaldı arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

Upvote 0