Yardım Oppo reno 2z soru

özgür6161

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno 2z de pil ve parmak izi sorunu yaşıyorum. Sizde böyle bir sorun yaşayan varmı

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
evet yukleme bittikten sonra kendiliğinden kapatıp acması lazımden acılmıyır 3 sefer oppo yazısı cıkıyor kapatıyor 4 ünçü kapatıp actığında recovery mode acıyor 5 dakıka sonra recovery menüsü geliyor
Recovery menüsünden çıkış yaptığınız da açılmıyor mu?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
acılmıyor bu ekranda 5 6 dakıka beklıyor sonra menü ye giriyor kapat diyorum tekrar kendiliginden bu ekrarna giriyor
Bu ekranda yükleme yapmasını biraz bekleseydiniz iyi olurdu sanırım wifiden bağlandınız yükleme yaptınız bir kopukluk söz konusu oluştu ondan dolayı belki biraz beklemeniz gerekebir di.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Recovery Mod’dan çıkmak için güç tuşuna 10 saniye basın. Ya da menüde yer alan Power Off / Reboot System Now seçeneğine basın.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İşletim sistemlerindeki brick ise verilen komutlara çözümleyememe hata verme tepkide bulunmama durumunda kullanılır. Örneğin telefonunuzu aldınız ve root işlemi sırasında elektrikler gitti ve işlem recovery yüklenmeden tam yarıda kesildi telefon açılmaz oldu. İşte bu durumda telefonunuz brick olmuş olur

Upvote 0