Çözüldü Oppo reno 5 lite alınır mı

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncelleme konusunda ne kadar oppoya kızsam da yine vazgeçmek istemiyorum çünkü coloros a çok alıştım ve sevdim bu yüzden oppo A52 cihazımı sattım ve şu an reno 5 lite almak istiyorum fakat yorumlara baktığımda hoparlör pek de kaliteli değilmiş kullanan arkadaşlar reno 5 lite hakkındaki görüşlerini paylaşabilir mi

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Cihaz elime ulaştı gerçekten çok zarif ve şık çok beğendim her şeyiyle sesi de gayet iyi fakat size bir sorum olacak reno 5 lite da kenar aydınlatma yok neden sizde de aynı mı
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Bazı modellerde ColorOS11 ile verdiler belki size de ilerde ColorOS12 ile verebilirler diye düşünüyorum.

Upvote 0

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Teşekkür ederim çok sağolun eski cihazımı da iyi fiyata sattım mutluyum telefonu titiz kullanmam meyvelerini verdi
Bence güncelleme hiç alma derim stabil çalışıyorsa ben ocak güncellemesinde kalaydım keşke diyordum istikrarsız güncelleme gönderiyorlar telefon yeni çıktı sanırım 6 ay boyunca güncellemeleri al stabilse tabi 7 ay güncellemeleri alma derim bozma güncellemeleri gelmeye başlıycak yok bilmem şu düzeld yok şu düzeldi vs vs .. Aldığıma pişmanım bende uygulamların bazılarını uyutamıyrm herksde farklı şekilde prblemler çıkarabiliyor güncelleme derdine bu düşmeyin derim. Güle güle kullanın derim. İyi forumlar.

Upvote 0

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bence güncelleme hiç alma derim stabil çalışıyorsa ben ocak güncellemesinde kalaydım keşke diyordum istikrarsız güncelleme gönderiyorlar telefon yeni çıktı sanırım 6 ay boyunca güncellemeleri al stabilse tabi 7 ay güncellemeleri alma derim bozma güncellemeleri gelmeye başlıycak yok bilmem şu düzeld yok şu düzeldi vs vs .. Aldığıma pişmanım bende uygulamların bazılarını uyutamıyrm herksde farklı şekilde prblemler çıkarabiliyor güncelleme derdine bu düşmeyin derim. Güle güle kullanın derim. İyi forumlar.
Teşekkürler

Upvote 0

lextor

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Bu telefonun ve genel olarak oppo nun sistem yazılımı berbat. Donanım güzel ama yazılımda iş yok.

Bugün çıldıracaktım. Birden fazla pencerede iş yapmak istedim yazılım acayip engelliyor.

Upvote 0