Çözüldü Oppo reno 5 lite alınır mı

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncelleme konusunda ne kadar oppoya kızsam da yine vazgeçmek istemiyorum çünkü coloros a çok alıştım ve sevdim bu yüzden oppo A52 cihazımı sattım ve şu an reno 5 lite almak istiyorum fakat yorumlara baktığımda hoparlör pek de kaliteli değilmiş kullanan arkadaşlar reno 5 lite hakkındaki görüşlerini paylaşabilir mi

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Önceden ara sıra çalışan titreşim tamamen gitti 1 haftalık cihazı servise mı vericem şimdi oppo sen varya sen bu sefer de başka türlü pişman ettin beni

Upvote 0

hakan1987

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba arkadaşlar oppo reno 5 lite yeni sipariş verdim 1 tane sorum var
2 kez dokun ekranı uyandır var mı telefonda kusura bakmayın bir bilgi bulamadım

Upvote 0

sozaltun

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-28-17-05-34-92_297e97deeffd47edad8d5659ed9375ed.jpg
    Screenshot_2021-10-28-17-05-34-92_297e97deeffd47edad8d5659ed9375ed.jpg
    240.8 KB · Görüntüleme: 17
Upvote 0

hakan1987

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
2 kez dokununca uyandır var ama 2 kez dokununca kilitle yok
çok tesekkur ederım aradım bır bılgı buladım
peki guncelleme konusunda ne dersın gelince guncelleme kapadıyım mı?
şu sorun can sıkıcı dedıgınız sorun var mı
xiaomı redmı 4x den gecıyorum 4 yıllık artık ekranın bır tarafı sarardı mantıklı olarak bunu gördum.

mıuı reklamları sıkıcı oldu xiaomi almadım oyun oynamam gunluk kullanıcıyım ortama 4 saat vıdeo ızlerım ıkı konuşurum öyle yanı

xiaomıdekı gıbı altakı butonları kapatıp ekran hareketlerı ıle kullanabılıyormuyuz

bırde son soru hızlı sarj bataryaya zarar verır dıyorlar hızlı şarjı kapatma ayarı fılan var mı aklımda kalmasın şımdıden cevap verecek olan herkese tesekkurler

Son düzenleme:
Upvote 0

sozaltun

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
çok tesekkur ederım aradım bır bılgı buladım
peki guncelleme konusunda ne dersın gelince guncelleme kapadıyım mı?
şu sorun can sıkıcı dedıgınız sorun var mı
xiaomı redmı 4x den gecıyorum 4 yıllık artık ekranın bır tarafı sarardı mantıklı olarak bunu gördum mıuı reklamları sıkıcı oldu xiaomi almadım oyun oynamam gunluk kullanıcıyım ortama 4 saat vıdeo ızlerım ıkı konuşurum öyle yanı

bırde son soru hızlı sarj bataryaya zarar verır dıyorlar hızlı şarjı kapatma ayarı fılan var mı aklımda kalmasın şımdıden cevap verecek olan herkese tesekkurler
:)
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ilk kurulumda gelen güncellemeyi yaptım kullanım kaynaklı hiçbir problem yaşamadım yazılımsal donanımsal hiçbir problemle karşılaşmadım gayet akıcı ben hergün ortalama 1 saat radyo dinlerim (bana göre radyosu en iyi cihaz oppo inanılmaz iyi çekimi var) arada bazen youtube music açarım 1-2 saat internet WhatsApp gün boyu kullanmak durumundayım oyun mamedroid üzerinden oynarım (gayette akıcı) bir kaçta ekstra şey gün noyu batarya beni götürüyor %30larda falanken akşamdan akşama takarım bazen ertesi güne kalır ben sürekli kendi şarj aletiyle hızlı şarjda şarj ederim sanki böyle yapınca batarya daha uzun gidiyor gibi geldi bana zaten oppo için önerilende bu tek sıkıntı kendi yerel uygulamaları müzik çalardı dosya yöneticisiydi vs. hiç kullanışlı değil (batarya ömrünü kısaltması bildiğim kadarıyla hızlı şarjda sürekli tak çıkar yaparsanız zararı oluyor taktığınızda mümkünse tamamen dolmasını bekleyin) kısaca böyle bir cihaz sizide üzeceğini sanmam.

Upvote 0

hakan1987

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ilk kurulumda gelen güncellemeyi yaptım kullanım kaynaklı hiçbir problem yaşamadım yazılımsal donanımsal hiçbir problemle karşılaşmadım gayet akıcı ben hergün ortalama 1 saat radyo dinlerim (bana göre radyosu en iyi cihaz oppo inanılmaz iyi çekimi var) arada bazen youtube music açarım 1-2 saat internet WhatsApp gün boyu kullanmak durumundayım oyun mamedroid üzerinden oynarım (gayette akıcı) bir kaçta ekstra şey gün noyu batarya beni götürüyor %30larda falanken akşamdan akşama takarım bazen ertesi güne kalır ben sürekli kendi şarj aletiyle hızlı şarjda şarj ederim sanki böyle yapınca batarya daha uzun gidiyor gibi geldi bana zaten oppo için önerilende bu tek sıkıntı kendi yerel uygulamaları müzik çalardı dosya yöneticisiydi vs. hiç kullanışlı değil (batarya ömrünü kısaltması bildiğim kadarıyla hızlı şarjda sürekli tak çıkar yaparsanız zararı oluyor taktığınızda mümkünse tamamen dolmasını bekleyin) kısaca böyle bir cihaz sizide üzeceğini sanmam.
uzecek gıbı durmuyor çok tesekkur ederım

Upvote 0

wroqsy

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
ekran suresı çok az degıl mı ?
Telefonun bataryasını tam doldurduktan sonra gece 24:00 dan sonra 3 saat kullanıyorum ortalama kullanımdan sonra ise batarya 80 ile 76 arası bırakıyorum sabah yine aynı alıyorum akşam 20:00 da eve gelince 30 ile 20 arasında şarja koyuyorum. Telefonun arka planında sürekli uygulamalar açık oluyor ve sürekli konum servisi açık oluyor buna rağmen batarya performansı bana yetiyor, kablosuz kulaklık telefona bağlı oluyor sürekli. Ben genel anlamda performansından memnunum telefonu hazirandan beri kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim, son gelen güncellemeler ile bazı kullanıcılar sorun yaşamış ama bende herhangi bir sorun olmadı.

Upvote 0