oppo serüvenim sonlanmıştır

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar;
Oppo reno 2z ile girmiş olduğum Oppo mecaramı Oppo politikası yüzünden sonlandırmış bulunmaktayım.Ne zaman ki Oppo bl kilidini tüketici ile paylaşır işte o zaman alacağım cihazla aranıza tekrar katılabilirim. Android dünyası demek uçsuz bucaksız cihazlara hükmetmek ve sınırları zorlamaktır.Oppo ile android ekosistemi anlayışı örtüşmemektedir.Saygılarımla.

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar;
Oppo reno 2z ile girmiş olduğum Oppo mecaramı Oppo politikası yüzünden sonlandırmış bulunmaktayım.Ne zaman ki Oppo bl kilidini tüketici ile paylaşır işte o zaman alacağım cihazla aranıza tekrar katılabilirim. Android dünyası demek uçsuz bucaksız cihazlara hükmetmek ve sınırları zorlamaktır.Oppo ile android ekosistemi anlayışı örtüşmemektedir.Saygılarımla.
Hayırlı olsun. Cihazınızı kaç liraya sattınız (ben de 2z kullanıcısının), bir de hangi cihaza geçtiniz acaba?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar;
Hayırlı olsun güle güle kullanın cihazınızı.

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hayırlı olsun güle güle kullanın cihazınızı.
teşekkür ederim.Yine de Oppo nun verebileceği imkanlar dahilinde değerli forum üyelerine destek vermeye çalışacağım ama önceliğim artık miui serüvenin de olacak.Asla ama asla oppo cihazlarını kötülemiyorum çok çok güzel cihazlar ama dediğim gibi oppo politikası ile bir türlü kendimi bağdaştıramadım:) Hayırlısı inşallah.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
teşekkür ederim.Yine de Oppo nun verebileceği imkanlar dahilinde değerli forum üyelerine destek vermeye çalışacağım ama önceliğim artık miui serüvenin de olacak.Asla ama asla oppo cihazlarını kötülemiyorum çok çok güzel cihazlar ama dediğim gibi oppo politikası ile bir türlü kendimi bağdaştıramadım:) Hayırlısı inşallah.
Evet haklısınız size göre değil bu tür kıstlamalar, rahatlikla ayarlar eklemeler yapmak istediğiniz cihaza kavuşmanıza sevindim :)

drthjoo

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Merhaba arkadaşlar;
yakında ben de genel olarak çok sevdiğim,kamerasından bir türlü mutlu olamadığım reno 4 pro dan samsung tarafına geçeceğim. Size hayırlı olursun

teomanonal

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Umarım miui'nin kronik hatalarından sıkılmazsınız...

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Umarım miui'nin kronik hatalarından sıkılmazsınız...
kronik hata olmayan bir cihaz söylermisin bana? Yada ben sana şöyle sorayım 85 binlik iphonelerde yok mu kronik hata:) yada getir bana s23 ultra ben sana hatalarını tek tek göstereyim.(görselde en tepe samsung modelinden gelen şikayeti incele)o yüzden diyorum ya android=özgürlük ve bu işlerden anlıyorsan herhangi bir cihazı kendine göre dizayn edebiliyorsun:) he yok ben yazılımla vs uğraşmam bilgim yok dersen iphone=oppo anlayışı aynı. birisi 85 bine markasını satıyor diğeri ise cüzi fiyata var olmaya çalışıyor:) ayrıca bak görselde de belirttiğim gibi firmaların dayattığı gereksiz uygulamaları kaldırıp cihazı rahatlatabilmek bile BL kilidinin ne kadar önemli olduğunun göstergesidir.12 gb rami 4 gb sistemden 2.4 gb a düşürüp geri kalan devasa rami istediğin gibi dizayn edebilmek de cabası:) Herkesin düşüncesine saygım var ama bana desenki 85000 e iphone verelim ben gider 5000 e android alır dibine kadar kullanırım ama ha sadece tel çalsın alo diim yanımdaki arkadaşla blutut üzerinden mp3 dahi almim o zaman 85000 hayırlı olsun derim:) Ve ayrıca oppo cihazları kaliteli ve işciliği 1.sınıf buna lafım olmadığını belirttim benim sorunum sadece yazılımsal boyutu yani bl kilidinin güvenlik gerekçesiyle verilmemesi.Yani samsung-oneplus-vivo-zte-motorola-huwae vs vs kullanıcıları güvensiz sadece oppo kullanıcılarımı güvene alınıyor dünya üzerinde? Bl kilidiyle alakalı milyonlarca samsung kullanıcı(her modeli) ve google de arama sayfalarını bi kontrol ediniz.Görselde onu da ekledim.

Ekli dosyalar

• kaldır.JPG
    kaldır.JPG
    73.3 KB · Görüntüleme: 38
  • hata.JPG
    hata.JPG
    45 KB · Görüntüleme: 37
  • bl.JPG
    bl.JPG
    45.1 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme: