Çözüldü Oppo w11

Neptuno7777

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Oppo w11 kulaklık aldım kutu şarjı ve kulaklıkların şarj seviyesini nasıl görebilirim

mimiksizim

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
telefonunuz da oppo marka ise hızlı bağlantı teknolojisi sayesinde kulaklığınızı telefonunuza bağladınız zaman ekranda gözükür, gözükmüyorsa biraz zaman tanıyın. onun haricinde kulaklık şarjı 3-4 saat, kutu şarjı 15 saat civarı. bu şekilde hesaplayabilirsiniz

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo w11 kulaklık aldım kutu şarjı ve kulaklıkların şarj seviyesini nasıl görebilirim
Öncelike güle güle kullanın cihazınızı; Bildiğim kadarıyla a52020 modelde hızlı bağlantı klavuzuyok ama, Bluetooth üzerine basılı tutun açılan menüde ünlem işaretine basın kulaklığın bölüm kısmında yazar.

Upvote 0

Neptuno7777

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Sağ sol kulaklıkları olduğu bölüme bakınız Bluetooth üzerinden .
Mesajlar birleştirildi:

Aktif iken Bluetooth basılı tutunuz açılan sayfada sağ sol kulaklık belirtiliyor mu?
Belirtmiyor muhtemelen iki kulaklığın şarjı aynı diye öyledir diye düşünüyorum 2. Olarak kulaklığı kutunun içinde bekletmekte bir sakınca var mıdır?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Belirtmiyor muhtemelen iki kulaklığın şarjı aynı diye öyledir diye düşünüyorum 2. Olarak kulaklığı kutunun içinde bekletmekte bir sakınca var mıdır?
Şöyle ki w11 için sadece kutuyu gösteriyor ama w51 sağ sol kulak gösteriyor.
Kulaklıkları kutuya koyunca turuncu gibi renk yanarsa azalmış demektir aynışey iki kulaklık kutuda değil iken turuncu gibi yanarsada kutunun şarjı az demektir.
Tabi kullanmadığınızı kutuda bekletiniz hiçbir sakıncası yoktur kutu bunun için vardır.

Son düzenleme:
Upvote 0