Çözüldü Oppo watch kullanan varmı?

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
OnePlus
Herkese merhaba
Siyah renk 46mm de bazı sorunlarım var, oppo watch kullanan varsa eğer yardımcı olursa sevinirim.
1. Spotify açıyorum müziği saatten dinlemek istediğimde beni Bluetooth menüsüne yönlendiriyor illa telefondan Spotify açacağım ve ordan saati seçeceğim ki saatten müzik çalmaya başlasın çok önemli birşey değil telefon varken saatten müzik dinlemezsin ama neden böyle bir sorun oluyor?
2. Saatte NFC bulunuyor NFC ile ödeme nasıl yapabiliriz? Heytab da olsun wearos da olsun, telefonun NFC ayarlarında olsun aradım bulamadım, saat ile nasıl ödeme yapabiliriz?

Dost55

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Türkiye'de Google pay olmadığı için saatten ödeme yapılamıyor. Bunu detaylı inceleyen farklı yöntemlerle yapan bir YouTube videosu vardı. Ama sıkıntısı çok fazla. Saati başka bölgeye ayarlayıp telefon ve wifi bağlantısını kesip kullanmak gerekiyor. Açınca otomatik konum çektiği için tekrar Google pay kapanıyor. Videoyu bulunca paylaşırım
Mesajlar birleştirildi:

Teşekkürler

Upvote 0

dogancan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
oppo watch 46 mm kullanıyorum ses kaydedici özelliğinden kayıt aldım onu nereden bulabilirim

Upvote 0

Semart

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Google pay i saate yükledim bir şekilde ödeme vs oluyor ancak Türkiye de bulunan kartları kabul etmiyordu bu yüzden sildim pay uygulamasını
dostum google pay ben şuan kullaniyorum tr de yaşiyorum kullanman için yurtdışında banka hesabi açman gerek eger isterseniz bununla ilgili yardımcı olabilirim nasıl yapacağınıza

Son düzenleme:
Upvote 0

Semart

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
dostum google pay ben şuan kullaniyorum tr de yaşiyorum kullanman için yurtdışında banka hesabi açman gerek eger isterseniz bununla ilgili yardımcı olabilirim nasıl yapacağınıza
Hatta direk yazayim isteyenler faydalanır
ilk önce vpn ile google payda kullanılmayan bir hesapdan konumu birleşik krallık yapın youtubede videosu var ordan bakabilirsiniz bunu wallet uygulamasını indirmek için yapiyoruz banka uygulamasinin adı ise s1lkpay kazakistan merkezli papara benzeri banka uygulaması minimum para yükleme sınırı 2 dolar ve kimlik pasaport oturma izni vs sormuyolar onaysız hesap için ama onaysız hesapta 2 dolar yükleyip harcadıktan sonra kartlar kaybolabiliyomuş yani yüklü miktarda lara yükleyip koymayın haricağınız kadar yükleyip o şekilde kulanmanizı tavsiye ederim eğer pasaportla hesap onayı yaparsaniz ben yapmadim ve tavsiye etmiyorum kartlar gitmiyomuş ama bence onaylamadan kullanın tabiki bu sizin tercihiniz bu arada kartın içine parayı sadece tosla uygulamasından yükleyebilirsiniz papara vs kabul etmiyo banka vermenizide tavsiye etmem ne yazikki böyle güzel hizmetler türkiyede bulunmuyo umarım bir an önce gelir saat konusndada ben o saati bilmiyorum ama eğer içine google wallet uygulamasını yükleyebilirseniz çalışır diye düşünüyorum eğer yapamadığınız birşey olursa sorabilirsiniz severek cevaplarım.
Eğer polonyada çifte vatandaş veya oturma izniniz varsa daha güvenli ingiltereye bağlı polonya bankası var ama onu herkes kullanamiyo eger dediğim gibi durumu olan varsa onuda anlatabilirim.
En son olarakda türkiye için son seçenek tosla ile ödeme saate olurmu bilmiyorum telefondan denedim oluyo uygulama içinden mobil temassız ödeme ayarını yapiyosunuz oluyo ve fiziksel karta ihtiyacıniz yok dijital kart ile tüm işlemleri yapabilirsiniz para yatirma ve çekme gibi ve heran canli destek var 7/24 aktif və çok hızli bağlanıyo ve çok ilgililer tosla ile ilgili herkonuda danışabilirsiniz ve yine akbankın jüzdan uygulaması var ama benim sim kart blokem varmış uygulamada hesao açamadım onu kulanıp bilenler yazarsa bende çok memnun kalirim akliniza takilan sorulari yazin cevaplayim.

Son düzenleme:
Upvote 0

Arda E.Aydn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Saat kullanan var mı özellikleri nasıl alınır mı
Alınmaz. Bende var (46mm), yenileri çıktıkça (türkiyede yok galiba bu modeller) bunu eskittiler. Ayrıca fiyatı abartısız 5 katına çıkmış. Değmez. Zaten eski bir işlemciyle çıkmıştı. Şimdi 2 uygulama açınca kasıyor, pili verimli değil zaten işlemcinin, 1.5 gün çok şanslıysanız o da. Uzak durun derim.
Mesajlar birleştirildi:

oppo watch 46 mm kullanıyorum ses kaydedici özelliğinden kayıt aldım onu nereden bulabilirim
Uygulama içinden yana kaydırın.

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Alınmaz. Bende var (46mm), yenileri çıktıkça (türkiyede yok galiba bu modeller) bunu eskittiler. Ayrıca fiyatı abartısız 5 katına çıkmış. Değmez. Zaten eski bir işlemciyle çıkmıştı. Şimdi 2 uygulama açınca kasıyor, pili verimli değil zaten işlemcinin, 1.5 gün çok şanslıysanız o da. Uzak durun derim.
Mesajlar birleştirildi:

Uygulama içinden yana kaydırın.
Teşekkürler bilgilendirme için

Upvote 0

Ahmetbrk58

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Selamünaleyküm arkadaşlar oppo watch 46 mm kullanıcısıyım google asistan desteği kalktı bunun çözümü var mı?

Upvote 0