Tartışma Reno 2Z ColorOS 7 Geldi!

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hindistan romdan geri döndünüz mü? Ona göre Türkiye rom yükleyeceğim.
Evet ben döndüm sıkıntısız bir şekilde.
Screenshot_2020-09-09-15-30-20-67.jpg

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Türkiye rom iyidir ya ;) ColorOS 7.1 C.32 hayırlı olsun :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-09-15-30-24-92.jpg
    Screenshot_2020-09-09-15-30-24-92.jpg
    182 KB · Görüntüleme: 18

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
3-4 saat oldu ama şarjda bi değişiklik göremedim birkaç güne anca belli olur onun dışında performans bazlı artış görülüyor, bazı tasarım değişiklikleri hoşuma gitti arayüzde.
Ancak hala kamera konusunda bi tık kötü, ColorOS 6'ya göre kötü, C.22'ye göre çok daha iyi, pastellik işini çözememişler.

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
3-4 saat oldu ama şarjda bi değişiklik göremedim birkaç güne anca belli olur onun dışında performans bazlı artış görülüyor, bazı tasarım değişiklikleri hoşuma gitti arayüzde.
Ancak hala kamera konusunda bi tık kötü, ColorOS 6'ya göre kötü, C.22'ye göre çok daha iyi, pastellik işini çözememişler.
Valla artık vpnsiz memleket güncellemesi alacağım gerisi çok da önemli değil;)

zekiergezer

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Benim ilk fark ettiğim şey simge stili seçeneklerinde varsayılan seçiliyken bazı uygulamalarda simge değişmiyordu. Kimisi yuvarlak, kimisi kare, kimisi üçgen kalıyordu ama bu geliştiricilerin sorunuydu Oppo'nun değil fakat Oppo sağolsun seçili simge stili neyse uygunsuz simgeleri de o simge stiline uygun hale getiriyor. Bu beni aşırı sevindirdi kötü duruyordu çünkü. Böylece tasarımda bir bütünlük sağlanmış.

W

wittroc

Guest
Uygulama simgeleri küçüldü, etrafında koca beyazlık var. Çözümü bilen var mı?

UmitTheGreat

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
C32 hoş olmuş, Versiyon adı 7.1 olmuş, Bildirim çubuğunda pil yüzdesi ve diğerlerinde hafif fontunu büyütmüşler, Uygulama kapatmaya çalıştığınız yerde yani görev yöneticisinde "Close" yerine "Close all" şeklinde ince bir değişiklik var, Ağustos güncellemesini içeriyor, QR Code ile WIFI gelmiş nihayet oysaki bu özellik android 10 da zaten vardı o yüzden bu konu da hayal kırıklığına uğradım, Theme Store kaldırılmış ve Theme Store kaldırıldığı için font düzenleme bulunmuyordu, batarya iyileştirilmiş gördüğüm kadarıyla batarya kısmında batarya süresi uzundu. Benim şuana kadar gördüğüm değişiklikler bunlar. Sizin varsa gördüğünüz şey, lütfen aktarınız.

Son düzenleme: