Tartışma Reno 2Z ColorOS 7 Geldi!

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Arkadaşımızın dediği gibi dosyalar aynı. Avrupa ülkelerinde kullanılan derleme 1951EUEX veya 1945EUEX olarak geçerlidir. Biz sadece 1951EX bazında görüyoruz yazılımın bilgilerini. Sayıların olayı ise ülke ayrımı ve sunucularda kontrol sağlanması. TR güncellemesini internetten indirdiğinizde EUEX derlemesini göreceksiniz.

Cemoka67

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar.ben henüz android 10 guncellemedim. Baya bı sıkıntı yaşayan varmış hatalar halen devam ediyor mu acaba yoksa 7.1 ile düzelttiler mi teşekkürler

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar.ben henüz android 10 guncellemedim. Baya bı sıkıntı yaşayan varmış hatalar halen devam ediyor mu acaba yoksa 7.1 ile düzelttiler mi teşekkürler
Bilmiyorum başka cihazlarda var mı ama 7.1 e geçince mobil veri arada bir anlamsızca işlevsiz kalıyor bağlantı kopuyor. Başkalarında da varsa belirtsinler..

kaanguvenal

Ordinaryus
Aktif Üye
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5
Bilmiyorum başka cihazlarda var mı ama 7.1 e geçince mobil veri arada bir anlamsızca işlevsiz kalıyor bağlantı kopuyor. Başkalarında da varsa belirtsinler..
Bende aynı sorunu 3-4 kez yaşadım ama anlamsızca düzeldi kaç gündür sıfır sıkıntı ile kullanıyorum, 7.1'de sonuçta yeni bir sürüm olduğu için hataları 7 gibi olacaktır. Eylül ayı güvenlik güncellemesiyle onlar da düzelir diye düşünüyorum 15-20 gün içerisinde