Reno 2Z ColorOS 7 (Hindistan Rom)

W

wittroc

Guest
Yıldık vallahi bekle bekle millet 11 alacak biz daha 10 almadık oppo yu çok sevdim ama güncelleme mide bulandırıyor. Suriye de olmasam internetim iyi olsa VPN ile uğraşıp yükleyecem bende tak etti artık.
Kimsenin 11 aldığı yok arkadaşlar. :) Henüz betası yeni yayınlanmış (Beta almamız da pek mümkün değil), tam sürüme daha birkaç ay var. Bekleyin, gelecek elbet.

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kimsenin 11 aldığı yok arkadaşlar. :) Henüz betası yeni yayınlanmış (Beta almamız da pek mümkün değil), tam sürüme daha birkaç ay var. Bekleyin, gelecek elbet.
Eklemek istiyorum. Google betayı bildiğim kadarıyla Nexus (kendi ürettiği telefonlara) veriyor. Yine takip edebildiğim kadarıyla şuan sadece android 11 alacak telefonlar belirleniyor. Listede Reno2z'de var. Bizde elbet alacağız onu :). Hedefimiz Android 12'yede kapak atmak olursa biz oppo kullanıcıları seviniriz şahsi düşüncem.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Eklemek istiyorum. Google betayı bildiğim kadarıyla Nexus (kendi ürettiği telefonlara) veriyor. Yine takip edebildiğim kadarıyla şuan sadece android 11 alacak telefonlar belirleniyor. Listede Reno2z'de var. Bizde elbet alacağız onu :). Hedefimiz Android 12'yede kapak atmak olursa biz oppo kullanıcıları seviniriz şahsi düşüncem.
Evet, ilk başta Google Pixel cihazlarına verildi sadece BETA. Beta bakın, özellikle altını çiziyorum.

Yıldık vallahi bekle bekle millet 11 alacak biz daha 10 almadık oppo yu çok sevdim ama güncelleme mide bulandırıyor. Suriye de olmasam internetim iyi olsa VPN ile uğraşıp yükleyecem bende tak etti artık.
2021'e kadar kimse Android 11 almayacak. İlk betası sadece Google Nexus, Pixel cihazlarına verildi. Başka hiçbir cihazda yok. Ancak OPPO geçen gün yaptığı açıklamayla Find X2 ve X2 Pro modelleriyle Google'dan sonra BETA'yı alacak ilk firma olacak.

Beta demek, deneme sürümü demek ve belirli kitleye verilen test yazılımları demek. Bir sürü bug içerir.

Okuyabilirsiniz:

W

wittroc

Guest
Android 12 almak neredeyse imkansız (benim için). Yine Google konusunda, Android 10 öncelikli olarak sizin de dediğiniz gibi Nexus ve Pixel telefonlar alıyor. Hemen hemen yine aynı hesaba geliyor. Açıkçası şu an paylaşılan listelere pek güvenmemek lazım - firma kendi açıklamadıysa - ama onun dışında önce Nexus ve Pixel, ardından diğer markaların amiral gemilerinin güncelleme almasıyla kaba taslak en erken ocak ayında alırız diye düşünüyorum.

karboran

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar kolay gelsin dün gece Hindistan romu ve VPN kullanarak güncelleme aldım şuan için herşey stabil çalışıyor. Fark modu aşırı güzel olmuş eski iPhone kullanıcısı olarak beğendim. Ekran süresi ortalama 2 saat arttı diyebilirim.
Ayrıntılı bir rehber hazırlarsanız en azından elimizin altında olması amacı ile güzel olur. Hayırlı forumlar..

Kazamir

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba. Android 10 güncellemesinden sonra Widevine sertifikasında bir değişiklik oldu mu? Şu anki sürümde L3 versiyonu olduğu için Netflix uygulaması sadece SD çözünürlükte video oynatıyordu. Güncellemeden sonra L1 desteği geldi mi veya artık Netflix 720+ oynatabiliyor mu cihaz?

W

wittroc

Guest
Merhaba. Android 10 güncellemesinden sonra Widevine sertifikasında bir değişiklik oldu mu? Şu anki sürümde L3 versiyonu olduğu için Netflix uygulaması sadece SD çözünürlükte video oynatıyordu. Güncellemeden sonra L1 desteği geldi mi veya artık Netflix 720+ oynatabiliyor mu cihaz?
Tamamen Oppo ve Netflix arasında olan bir şey. Gelecek veya gelmeyecek, desek yanlış olur.

Mehmett77

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hocam bir yazılım mühendisi olarak hindistan almanızda sakınca yoktur. Bu kadar süre beklemeyi sevemedim onun için hindistana baktım gayet stabil find X2 de baktım fark yok
Mesajlar birleştirildi:

Yazılım mühendisi olduğum için tekrardan geçmek zor olmaz ☺
Mesajlar birleştirildi:

Merhaba bende hindistan rom ile güncelleme aldım.Bildiğim kadarıyla tema mağazası hindistan romda var ama bizde yok yardımcı olurmusunuz