Reno 5 lite ColorOS12.1 Android 12 güncelleme geldi :)

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet dostum kesinlikle kötü telefon değildi ve severek kullanmıştım ancak kısıtlı özellikleri ve güncelleme politikasını sevmiyordum bu yüzden beraber geçtik seninle Xiaomi Redmi Note 10 Pro'ya.Note 10 Pro her yönden daha üstün bir telefon kesinlikle kıyaslanamaz.Eşime vermiştim o kullanıyor artık Reno 5 Lite inceliği hafifliği ve Amoled ekran güzel ama kısıtlı özellikleri ve güncelleme olayları beni çok yormuştu.Ağustos dediler ama Haziran'da aldı güncellemeyi :) Neyse gelmiş olması önemliydi hayırlı olsun kullanan arkadaşlara sana da selamlar kıymetli dostum @Mcht6198
Mesajlar birleştirildi:

12.1 güncellemesini yapan arkadaşlar mutlaka yeni özellikler gelmiş mi diye bakıp,incelerlerse sevinirim.Buradan yazıp sohbet ederiz.Özelikle kenar aydınlatma ve AOD Always on display özelleştirmeler gelmiş mi o çok önemli
Sizin değil ama , eşininiz için önem arz ediyor artık :)

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Sizin değil ama , eşininiz için önem arz ediyor artık :)
Evet kendim için değil artık ben Note10 Pro kullanıyorum.Sizin de söylediğiniz gibi
eşim için artık bu güncelleme önemli onun için takip ediyorum konuyu.Şu an evde değil akşam gelince kontrol edeceğim güncelleme geldi mi diye.İyi forumlar dilerim sayın @Elif
Mesajlar birleştirildi:

Gözünüz aydın , hayırlı olsun sorunsuz kullanmanız dileğiyle.
Bu güncelleme gelmedi diye bir çok kişi sabredemeyip telefonunu değişti Ağustos da geleceğini düşünerek.
Evet bu güncelleme gelmedi diye telefonumu değiştirip,Xiaomi Redmi Note 10 Pro'ya geçmiştim ben de.Ağustos diyorlardı ama Haziran'da geldi.Bu da büyük bir gelişme bence :) Ama şahsen hala aynı fikirdeyim geç geldi yine de gelmiş olması sevindirici bu modeli kullananlar için.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Siz niye sürekli benimle bir tartışma çabasına giriyorsunuz?Merak edip etmeyeceğimi size mi sorucam?
Sizinle tartışma gibi bir durum söz konusu değil,çok fazla yerden yere vurduğunuz lite telefonu değiştiniz şuanki Xiaomi telefonunuz memnunsunuz ,neden eski telefonunu merak eder ki insan,ayrıca neyi yazıp yazmayacağımı da size mi ?soracağım (sizin tabirinizle)

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Evet kendim için değil artık ben Note10 Pro kullanıyorum.Sizin de söylediğiniz gibi
eşim için artık bu güncelleme önemli onun için takip ediyorum konuyu.Şu an evde değil akşam gelince kontrol edeceğim güncelleme geldi mi diye.İyi forumlar dilerim sayın @Elif
Mesajlar birleştirildi:

Evet bu güncelleme gelmedi diye telefonumu değiştirip,Xiaomi Redmi Note 10 Pro'ya geçmiştim ben de.Ağustos diyorlardı ama Haziran'da geldi.Bu da büyük bir gelişme bence :) Ama şahsen hala aynı fikirdeyim geç geldi yine de gelmiş olması sevindirici bu modeli kullananlar için.
Güle güle kullansın eşiniz sorunsuz kullanması dileğiyle.
Ağustos da bekleniyordu erken gelmesi eşinizin şansına güzel olmuş.

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Sizinle tartışma gibi bir durum söz konusu değil,çok fazla yerden yere vurduğunuz lite telefonu değiştiniz şuanki Xiaomi telefonunuz memnunsunuz ,neden eski telefonunu merak eder ki insan,ayrıca neyi yazıp yazmayacağımı da size mi ?soracağım (sizin tabirinizle)
Öyle bir durum söz konusu demek ki her seferinde iğneleyici üslubunuzla yazdığım şeylere takılıyorsunuz.Kendi düşüncelerimi belirttim.Neden merak ettiğimi açıklamak zorunda değilim.Merak etmeden önce sizden izin mi almam gerekiyor?

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güle güle kullansın eşiniz sorunsuz kullanması dileğiyle.
Ağustos da bekleniyordu erken gelmesi eşinizin şansına güzel olmuş.
Teşekkür ederim sayın @Elif benim için artık önemli değil ama eşim adına sevindim.Akşam bakacağım artık yeni güncellemeye.Şu an eşim evde değil.Teşekkür ederim ilginize.İyi forumlar dilerim.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Öyle bir durum söz konusu demek ki her seferinde iğneleyici üslubunuzla yazdığım şeylere takılıyorsunuz.Kendi düşüncelerimi belirttim.Neden merak ettiğimi açıklamak zorunda değilim.Merak etmeden önce sizden izin mi almam gerekiyor?
Herkesin yazdığını kontrol edildiği için ,söylemlerinizden dolayı yazdım sadece size değil herkese konu ve mevzu gereği yazıyorum.
Kimse kimseden izin değil görüşünü paylaşabilir.
Yazdıklarına bakarak size yazılacak olanlara da hazırlıklı olmalısınız gayet normal bir durum.

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Herkesin yazdığını kontrol edildiği için ,söylemlerinizden dolayı yazdım sadece size değil herkese konu ve mevzu gereği yazıyorum.
Kimse kimseden izin değil görüşünü paylaşabilir.
Yazdıklarına bakarak size yazılacak olanlara da hazırlıklı olmalısınız gayet normal bir durum.
Herkesin mi?Ne varmış söylemlerimde? Düzgünce düşüncelerimi belirttim.Siz bana iğneleyici bir üslupla konuşamazsınız.Kimse konuşamaz.Ne dediğinize dikkat ederek olgun davranmanızı bekliyorum.Sizin sisteminiz sadece bana işliyor galiba.