Reno 5 lite ColorOS12.1 Android 12 güncelleme geldi :)

AltanOzkan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ne kadar color os 12 güncellemesi alan telefon gördüysem (gerçekte değil yine forumlarda) şarj süresi ile ilgili sorunlar başladığından bahsediyorlardı bu konuda yorumlarınızı sadece özellik olarak değil performans olarak da bekliyoruz

dayiroglu

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ya şu note 10 pro kullanan arkadaş. Her reno 5 lite konusuna yorum yazmayı bıraksanmi artık. Gereksiz yere sayfaları meşgul ediyorsun. Git o zaman miui forumuna. Orada takıl. Yeter da.

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Ya şu note 10 pro kullanan arkadaş. Her reno 5 lite konusuna yorum yazmayı bıraksanmi artık. Gereksiz yere sayfaları meşgul ediyorsun. Git o zaman miui forumuna. Orada takıl. Yeter da.
Tamam sizin istediğiniz gibi olsun.Bu konuda başka bir cihaz markası belirtmem hatalı idi.Kasıtlı bir amacım asla yoktur.Sayın @Elif hanımın da belirttiği üzere bu modeli önceden kullandım,şimdi eşim kullanıyor.Onun adına takip ediyorum konuyu. @Elif hanımın da dediği gibi sizin benim bu modeli daha önceden kullandığımı bilmemeniz normal.Bu yüzden tekrar özür dilerim.İyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kimi kastediyorsun arkadaşım açıkça yaz.Sana mı soracağız nereye yazıp yazmayacağımızı? Eski telefonumdu şimdi eşim kullanıyor.Güncelleme ile bilgi alıyoruz burada.Doğru konuş,edebinle üslubunla yaz.Kimi kovuyorsun sen?Bu forumda en çok mesaj yazan,herkese elinden geldiğince yardım eden bir üyeyim.Herkese saygılı oldum burada ben.Forum herkese açık sen misin sahibi? @Elif hanım rica etsem arkadaşı uyar mısınız lütfen.
Lütfen sakin olalım ,forumda Xiaomi bölümüde bulunmakta ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz, reno5 lite modeliniz açısından takip ediyorsunuz ama oppo modellerin altına şuan sahip olduğunuz Xiaomi telefonunuz hakkında fazla yorum yaptığınız için dikkat çekiyorsunuz haliyle bu yüzden artık oppo telefonların yorum kısmına daha fazla Xiaomi den bahsetmememiz daha uygun olacaktır.
Açılan konu telefonu ne ise ondan bahsedelim lütfen ,zaten Xiaomi bölümünde ilgili telefon ile konunuz açık bulunuyor.
Hakaret içerikli yorumlar olmadığı sürece herkes yorum yapma hakkına sahiptir.

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Lütfen sakin olalım ,forumda Xiaomi bölümüde bulunmakta ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz, reno5 lite modeliniz açısından takip ediyorsunuz ama oppo modellerin altına şuan sahip olduğunuz Xiaomi telefonunuz hakkında fazla yorum yaptığınız için dikkat çekiyorsunuz haliyle bu yüzden artık oppo telefonların yorum kısmına daha fazla Xiaomi den bahsetmememiz daha uygun olacaktır.
Açılan konu telefonu ne ise ondan bahsedelim lütfen ,zaten Xiaomi bölümünde ilgili telefon ile konunuz açık bulunuyor.
Hakaret içerikli yorumlar olmadığı sürece herkes yorum yapma hakkına sahiptir.
@Elif hanım siz de çok iyi biliyorsunuz ki bu modeli eşim kullanıyor ve onun adına takip ediyorum.Benim yorumlarımda bu modeli kullanan hiçbir arkadaşıma saygısızlığım olmadı hiç yoktur.Böyle biri asla değilim.Ancak git başka foruma takıl tarzı yorumlar hiç hoş değil.Uyarıyı bana değil saygısızlık yapanlara karşı yaparsanız forumda adalet sağlanır.Siz de bu forumun yöneticisi olduğunuza göre bunu yapmak sizin asli göreviniz.Ben bu konuda bu modeli kullanan bütün arkadaşlara hayırlı olsun dedim.Gördüğümüz muamele bu olmamalı.Lütfen gerekli hassasiyeti gösteriniz.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
@Elif hanım siz de çok iyi biliyorsunuz ki bu modeli eşim kullanıyor ve onun adına takip ediyorum.Benim yorumlarımda bu modeli kullanan hiçbir arkadaşıma saygısızlığım olmadı hiç yoktur.Böyle biri asla değilim.Ancak git başka foruma takıl tarzı yorumlar hiç hoş değil.Uyarıyı bana değil saygısızlık yapanlara karşı yaparsanız forumda adalet sağlanır.Siz de bu forumun yöneticisi olduğunuza göre bunu yapmak sizin asli göreviniz.Ben bu konuda bu modeli kullanan bütün arkadaşlara hayırlı olsun dedim.Gördüğümüz muamele bu olmamalı.Lütfen gerekli hassasiyeti gösteriniz.
Sizin telefon geçmişinizi arkadaş bilemeyebilir ,sizin kimseye saygısızlığınız olmasığını biliyoruz saygın kişiliksiniz.
Sizin sadece genelde reno 5 lite altına Xiaomi den fazlasıyla bahsetmeniz dikkat çekmiştir o bakımdan sizi sadece Xiaomi kullanıcısı sanmış olabilir gayri ihtiyari yazılmış bir yazı eminim kasıt yoktur hakaret ve küfür kabalık içermiyor öyle olsa gereken yapılır.
Emin olun adil olma adına fazlasıyla çaba sarf edildiğini siz daha fazla şahitsiniz bazı konularda bu konu içinde aynı şey geçerlidir.
Direkt size yazılmış yazı değildir siz bana direkt yazdığınız için isimle hitap ettiğiniz den dolayı açıklamayı size yapma gereği duydum.

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Sizin telefon geçmişinizi arkadaş bilemeyebilir ,sizin kimseye saygısızlığınız olmasığını biliyoruz saygın kişiliksiniz.
Sizin sadece genelde reno 5 lite altına Xiaomi den fazlasıyla bahsetmeniz dikkat çekmiştir o bakımdan sizi sadece Xiaomi kullanıcısı sanmış olabilir gayri ihtiyari yazılmış bir yazı eminim kasıt yoktur hakaret ve küfür kabalık içermiyor öyle olsa gereken yapılır.
Emin olun adil olma adına fazlasıyla çaba sarf edildiğini siz daha fazla şahitsiniz bazı konularda bu konu içinde aynı şey geçerlidir.
Direkt size yazılmış yazı değildir siz bana direkt yazdığınız için isimle hitap ettiğiniz den dolayı açıklamayı size yapma gereği duydum.
Anladım @Elif hanım sizi çok iyi tanıyorum siz de beni tanıyorsunuz.Arkadaş beni tanımayabilir ya da sizin de belirttiğiniz üzere benim bu modeli eskiden kullandığımı bilmeyebilir çok makul anlarım bu durumu.Konunun daha fazla uzamaması adına burada son veriyorum.Bu konu adı altında başka bir cihaz ismi vermem artık.Eğer farkında olmadan birilerini rahatsız ettiysem affola.Konuyu eşim adına yine takip edeceğim.
Mesajlar birleştirildi:

Arkadaşım rahatsızlık vermişsem size kendi adıma özür dilerim.Ama emin ol sen istedin diye de uzun bir süre vakit geçirdiğim,emek harcadığım bu güzel platformdan da ayrılmam.Bunu da bilmenizi istedim.Kalın sağlıcakla.İyi forumlar dilerim sayın @dayiroglu

Son düzenleme:

teomanonal

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncelleme yapan arkadaşlar, batarya performansı ve stabilite hakkında yorum yazabilirler mi acaba?
Telefonu pert etmek istemiyorum da :)
@MustafaFBmoon , özellikle sizden yorum bekliyorum, eşinizin telefonuna aldıysanız güncellemeyi...