Reno 5 lite ColorOS12.1 Android 12 güncelleme geldi :)

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Herkesin mi?Ne varmış söylemlerimde? Düzgünce düşüncelerimi belirttim.Siz bana iğneleyici bir üslupla konuşamazsınız.Kimse konuşamaz.Ne dediğinize dikkat ederek olgun davranmanızı bekliyorum.Sizin sisteminiz sadece bana işliyor galiba.
Fazlaca alıngansınız,kimse kimseye iğneleyici konuşamaz size özel değil bu durum. Ayrıca az önce Mustafa beye de yazdım, sözlere göre cevap alırsınız.
Kimse size kötü söz dediniz demedi önceki sözlerinizden dolayı size eleştiri de bulundum bu kadar eleştiriye kapalıysanız böyle herkese açık platformlarda yazı yazmayın haliyle cevapları kaldıramıyorsunuz malumunuz.

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Fazlaca alıngansınız,kimse kimseye iğneleyici konuşamaz size özel değil bu durum. Ayrıca az önce Mustafa beye de yazdım, sözlere göre cevap alırsınız.
Kimse size kötü söz dediniz demedi önceki sözlerinizden dolayı size eleştiri de bulundum bu kadar eleştiriye kapalıysanız böyle herkese açık platformlarda yazı yazmayın haliyle cevapları kaldıramıyorsunuz malumunuz.
Önceki sözlerim kendiniz söylüyorsunuz aylar önce söylemişim sonra da herkesten özür diledim zaten çocuk gibi bunu devam ettirmenin manası nedir onu soruyorum size
Mesajlar birleştirildi:

Yazarım istediğim yere bakın aynı şekilde ne yapacağımı söylemeye devam ediyorsunuz.Yazmaya devam edicem

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Önceki sözlerim kendiniz söylüyorsunuz aylar önce söylemişim sonra da herkesten özür diledim zaten çocuk gibi bunu devam ettirmenin manası nedir onu soruyorum size
Ben sadece merak etmeniz konusunda yazdım öncekiden kastım o ,çook önceki konular değil.
Siz yazılarımı farklı yerlere çekmeniz enteresan.