Reno2z 798 mb iyileştirme ve temmuz güvenlik yaması

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-07-24-21-01-03-84_ab118438533feaaf38a427deb7c4d35b.jpg
    Screenshot_2021-07-24-21-01-03-84_ab118438533feaaf38a427deb7c4d35b.jpg
    132.2 KB · Görüntüleme: 42

EmreAlc

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Allah aşkına dağıtım devam ediyor yıllardır kullanmadığım marka yok oppo kadar kaypağını görmedim sanki evlere gidip teslim ediyorlar güncellemeyi keske biraz Samsung'tan ders alsalar bu konuda
Kusura bakmayın yíllardír kullanmadíğím marka yok demißsiniz ayní durum xiaomi de de var, mi community uygulamasında haftada 3 kez aynen sizinki gibi konu açarak yorum yapanlar var.
Mesajlar birleştirildi:

Oppo yazılım konusunda çok iyi. Górúnene góre olan sorunlarí %85 oranínda kísa bir súrede çózúyor. Baßka bir markada 1 yíldír sorunlardan súrúnen túrden farklı model kullanícíları ve bende dahil 9. ayım hata düzeltmesi diye üst üste 5 defa yama geldi sorunun biri eksildiyse yeni bir sorun patlak verdi onlarda olmaz olsun, birdaha almam türünden apaçık konular açtılar. ama sadece bahsettiğim markada mí hayír oppo reno 4 lite bir súre yoğun sorun vardí ama tek modelde bu durum mevcuttu. Önemli olan sorunu kısa sürede düzeltmek.

Son düzenleme:

NightWish

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kusura bakmayın yíllardír kullanmadíğím marka yok demißsiniz ayní durum xiaomi de de var, mi community uygulamasında haftada 3 kez aynen sizinki gibi konu açarak yorum yapanlar var.
Mesajlar birleştirildi:

Oppo yazılım konusunda çok iyi. Górúnene góre olan sorunlarí %85 oranínda kísa bir súrede çózúyor. Baßka bir markada 1 yíldír sorunlardan súrúnen túrden farklı model kullanícíları ve bende dahil 9. ayım hata düzeltmesi diye üst üste 5 defa yama geldi sorunun biri eksildiyse yeni bir sorun patlak verdi onlarda olmaz olsun, birdaha almam türünden apaçık konular açtılar. ama sadece bahsettiğim markada mí hayír oppo reno 4 lite bir súre yoğun sorun vardí ama tek modelde bu durum mevcuttu. Önemli olan sorunu kısa sürede düzeltmek.
Sorunları o kadar kısa sürede düzeltmiyorlar bence ve aynı şekilde güncellemeleri göndermede de sorun yaşıyorlar yani kullanıcıların bu şekilde yorum yapıp hoşnutsuz olması gayet normal bana göre

ParTaa

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Ne kadar alıyorsun oppoyu böyle savunmak için ya korsun çünkü yada birşeyler aliyor olmalisin

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ne kadar alıyorsun oppoyu böyle savunmak için ya korsun çünkü yada birşeyler aliyor olmalisin
Lütfen suçlayıcı şekilde sataşma yapmayalım,arkadaş görüşünü belirtmiş beğenirsiniz beğenmezsiniz eleştiride bulunabilirsiniz ama suçlamak ithamda bulunmak hoş bir davranış değil.

Sizin içinde aynı şekilde siz kötülemek için ne kadar alıyorsunuz diye söz sarf etse sizin de hoşunuza gitmez.
Ondan dolayı sataşmadan eleştiride kişiliğe hakarete varmadan yorumlarımızı belirtelim lütfen.

asabi_pir

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Özel kasa Türkçe olmuş ancak hala ana ekrana simge ekleyemiyorum. Benden başka sorun yaşayan ya da bu sorunu çözebilen varmı

ParTaa

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Lütfen suçlayıcı şekilde sataşma yapmayalım,arkadaş görüşünü belirtmiş beğenirsiniz beğenmezsiniz eleştiride bulunabilirsiniz ama suçlamak ithamda bulunmak hoş bir davranış değil.

Sizin içinde aynı şekilde siz kötülemek için ne kadar alıyorsunuz diye söz sarf etse sizin de hoşunuza gitmez.
Ondan dolayı sataşmadan eleştiride kişiliğe hakarete varmadan yorumlarımızı belirtelim lütfen.
Kusura bakmayin ama ben kanıtlı bir şekilde konuşuyorum karşıda ki varsayım üzerine ben tek başıma da değilim bu konuda oppo bu forumdan ibaret de değil sikayet var Facebook sayfaları vs herkes bu konudan muzdarip hal böyle