Reno2z 798 mb iyileştirme ve temmuz güvenlik yaması

EmreAlc

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Ne kadar alıyorsun oppoyu böyle savunmak için ya korsun çünkü yada birşeyler aliyor olmalisin
Neden başka yerlere çekiyorsunuz konuyu anlayamadım. Siz yazınızda bu durumun sadece oppo da olduğunu belirtiyorsunuz bende sadece oppo da olmadığını belirtiyorum, hatta bu durum Samsung markasında da var planlanan güncelleme tarihini geçmiş olan. Bu durumda sizde oppo yu kötülemiş oluyorsunuz. Söyler misiniz şuana kadar kullanmış olduğunuz markalarda karşılaştığınız sorun olupta ne kadar sürede sorunu güncelleme ile çözdüler? Ben size inanmıyorum gibi bir şeyde söylemedim. Varsayım üzerinede konuşmam, bizzat durumun içerisindeyim. Sorun olmayacağının garantisi diyede bir durum yok.

Ugrclk25

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Yaa bana hala güncelleme gelmedi gelmiyor napmak gerek @Elif hanım müşteri hizmetleri ni arıyorum hep aynı şeyleri söylüyorlar yardımcı olmuyorlar.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yaa bana hala güncelleme gelmedi gelmiyor napmak gerek @Elif hanım müşteri hizmetleri ni arıyorum hep aynı şeyleri söylüyorlar yardımcı olmuyorlar.
Ne söylüyor lar,isterseniz siz başka bir hindistan falan atmamıştınız demi daha önce.
İsterseniz bir kere daha arayın,mail olarak yazmayınız arama yapıyorsunuz değil mi?
İsterseniz arama yapın sonrasında olmadı servise gönderin ama niraz daha bekleyin olmadı bu şekilde yapınız @Ugrclk25 bey.

Ugrclk25

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ne söylüyor lar,isterseniz siz başka bir hindistan falan atmamıştınız demi daha önce.
İsterseniz bir kere daha arayın,mail olarak yazmayınız arama yapıyorsunuz değil mi?
İsterseniz arama yapın sonrasında olmadı servise gönderin ama niraz daha bekleyin olmadı bu şekilde yapınız @Ugrclk25 bey.
Yok mail atmıyorum arıyorum aynı şeyler valla yardımcı olan yok daha önce servise gönderdim ekran değişimi için ekranı değişip format atmışlar ama hindistan romu yüklemiş gerzekler afedersiniz bende tr romu yükledim o gün bu gün gelmiyor güncelleme ne yaptılarsa onlar yaptı daha da gelmiyor güncelleme @Elif hanım telefon nun dengesini bozdular

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yok mail atmıyorum arıyorum aynı şeyler valla yardımcı olan yok daha önce servise gönderdim ekran değişimi için ekranı değişip format atmışlar ama hindistan romu yüklemiş gerzekler afedersiniz bende tr romu yükledim o gün bu gün gelmiyor güncelleme ne yaptılarsa onlar yaptı daha da gelmiyor güncelleme @Elif hanım telefon nun dengesini bozdular
İsterseniz beklemeyin daha fazla bu hindistan romundan dolayı oluyordur sıkıntı, direkt servise götürün orada yüklesinler ColorOS11'i .
Boşuna zaman kaybetmeyin derim @Ugrclk25 bey.

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sanırım bizim modelimiz için planlı eskitmeye başladılar. 10 saat ekran süresi bu güncelleme ile birlikte 4 buçuk saate düştü.

A. poyraz karayel

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Pil konusu gerçekten can sıkıcı. Yeni güncellemeyle birlikte hızla azalmaya başladı. Umarım düzeltirler artık gerçekten kullanıcılarına haksızlık ediyor oppo. Bu kadar yeni cihazlar bir guncellemeyle bu hallere nasıl gelebilir. Tek bizim modelimizde değil genel bir memnuniyetsizlik var. Üç ay önceye kadar herkese önerdigim telefon şimdi beni önerdiklerime mahcup ediyor.