Çözüldü Reno2z Arka Ana Kameradan Ses Geliyor Fark Eden?

Emree

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar Reno 2z cihazımın kamera uygulamasını açtığım zaman telefonun üstü kısımından hışırtı tarzı bir ses geliyor.Cihaza sahip olan arkadaşlarda da aynı durum mevcut mu ? Kamerayı açıp telefonu kulağınıza yaklaştırdığınız da ses geliyor mu deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ? Acaba sadece benim cihazım mı böyle ?

Sesbella

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bende öyle bı ses yok denedim acaba dedim bir an diğer arkadaşlarda yardımcı olur umarım

Upvote 0

Emree

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sanırım benim cihazım arızalı çünkü video çekerken bile o hışırtıyı dikkatli dinlediğim de duyuyorum. Bariz bi ses var:(:confused::confused:
Mesajlar birleştirildi:

Upvote 0

Emree

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Video olarak yükledim bakabilirsiniz.
Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirler mi ne yapmam gerekiyor servise göndereyim mi sizce telefonu bu durum sadece ana kamerada oluyor geniş açı ve ön kamera açıkken mevcut değil böyle bir ses.

Upvote 0

Sesbella

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Video olarak yükledim bakabilirsiniz.
Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilirler mi ne yapmam gerekiyor servise göndereyim mi sizce telefonu bu durum sadece ana kamerada oluyor geniş açı ve ön kamera açıkken mevcut değil böyle bir ses.
Ciddi anlamda bir ses var ben telefonda parmak izi okumuyor yeniledim ama çok zor algılıyor bunun için sizlerin fikri varmı

Upvote 0

Emree

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ciddi anlamda bir ses var ben telefonda parmak izi okumuyor yeniledim ama çok zor algılıyor bunun için sizlerin fikri varmı
Bu konu hakkın da bir bilgim yok sorun da yaşamadım fakat eğer tek bir parmak izi kullanmıyorsanız tek bir parmak izi kullanmanızı tavsiye ederim böyle durumlarda tarayıcı yavaşlayabiliyor.

Upvote 0