Çözüldü Reno2z Arka Ana Kameradan Ses Geliyor Fark Eden?

Emree

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar Reno 2z cihazımın kamera uygulamasını açtığım zaman telefonun üstü kısımından hışırtı tarzı bir ses geliyor.Cihaza sahip olan arkadaşlarda da aynı durum mevcut mu ? Kamerayı açıp telefonu kulağınıza yaklaştırdığınız da ses geliyor mu deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ? Acaba sadece benim cihazım mı böyle ?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Denedim şimdi bir fokurdama sesi oldu bir kaç defa,ondan sonra tekrar tekrar denedim ses düzeldi, arka kamera açık Ken ön kamerayı bir kaç defa açtım düzeldi,bende ilk defa duydum bu sesi ama sonrasında düzeldi.

Upvote 0

Emree

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Denedim şimdi bir fokurdama sesi oldu bir kaç defa,ondan sonra tekrar tekrar denedim ses düzeldi, arka kamera açık Ken ön kamerayı bir kaç defa açtım düzeldi,bende ilk defa duydum bu sesi ama sonrasında düzeldi.
Malesef ben de işe yaramadı arka kamera açıkken normal fotoğraf modu ve video modun da bariz bir ses var sanırım ses ana kameranın optiğinden geliyor çünkü ses arka tarafta .

Upvote 0

Emree

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet bende denedim öyle bir ses var arka kamerada eşimin telefonu A5 onuda dinledim hiç öyle bir ses yok çok enteresan ne yapmamız lazım acaba
Bilmiyorum sanırım Reno 2z lerde kronik bir sıkıntı bu az önce firmaya video ile birlikte bir mail yolladım geri dönüş sağlarlarsa bilgilendirme yaparım.
Bu durum beni üzdü zaten başarılı bir video deneyimi yoktu şuan hiç kalmadı mikrofonlar sesi bariz bir şekilde alıyor :mad::(

Upvote 0

Sesbella

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bilmiyorum sanırım Reno 2z lerde kronik bir sıkıntı bu az önce firmaya video ile birlikte bir mail yolladım geri dönüş sağlarlarsa bilgilendirme yaparım.
Bu durum beni üzdü zaten başarılı bir video deneyimi yoktu şuan hiç kalmadı mikrofonlar sesi bariz bir şekilde alıyor :mad::(
Bende çok isteyerek severek almıştım ama hiç memnun değilim birde bu sorun çıktı her yeri sorun dolu

Upvote 0

Emree

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Umarım daha fazla sorunla karşılaşmayız. Baktığım kadarı ile bu yeni bir sorun da değil ve firma hala bu sorunu çözememiş.

Upvote 0

Sesbella

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno2z kullanıcılarını etiketleme şansımız yokmu çok kişiye ulaşmak adına bizler gibi sonradan fark edenler olacaktır

Upvote 0