Tartışma Reno2z ColorOS11 sonrası oluşan sorunları burada paylaşıp çözelim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar ya. Bazı uygulamaların bildirimleri, bildirim çubuğunda gözükmüyor artık. Pencereyi aşağı indirince gözüküyor, sessiz bildirimler başlığı altında gözüküyor. Tüm bildirimlerin bildirim çubuğunda gözükmesini nasıl sağlarım?
Mesela hangi uygulama yazarmısınız?

Genclerbirlikli

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar. Cihazım reno 2z. Güncelleme yaptım hiç bir sorun yoktu fakat burdan ve başka kanallardan okuduğuma göre hard-reset öneriliyor bu tip büyük güncellemelerden sonra. Ben de cihazımdaki dosyaları yedekleyip dün akşam hard reset attım. Bu sabah ilk dolu şarj ile akşama kadar inanılmaz derecede şarjım azaldı. %100 Şarjdan sonra 10 saat kullanım sonrası 1 saat ekran açık süresi aldım. Şarjım şu an %55. Üstelik ekran kapalı halde iken internetim kapalı idi. Hard reset atmadan önce her şey çok güzeldi benim için bir öneriniz olur mu acaba? Teşekkürler.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar. Cihazım reno 2z. Güncelleme yaptım hiç bir sorun yoktu fakat burdan ve başka kanallardan okuduğuma göre hard-reset öneriliyor bu tip büyük güncellemelerden sonra. Ben de cihazımdaki dosyaları yedekleyip dün akşam hard reset attım. Bu sabah ilk dolu şarj ile akşama kadar inanılmaz derecede şarjım azaldı. %100 Şarjdan sonra 10 saat kullanım sonrası 1 saat ekran açık süresi aldım. Şarjım şu an %55. Üstelik ekran kapalı halde iken internetim kapalı idi. Hard reset atmadan önce her şey çok güzeldi benim için bir öneriniz olur mu acaba? Teşekkürler.
Hard reset den sonra pil çabuk biter sonrasında toparlar.

Ayrıca kullanmadığınız uygulamaları siliniz veya durdurunuz arkaplanda çalışmasını önleyiniz önbelleği temizleyiniz.

Şuan için yapılacaklar bunlar.
Ayrıca telefonunuz şarda iken oyun yada görüşme yapmayınız.

hasan.t

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
İlginç bir şey oldu.Yazılım güncellemesi bende geri gitti neden.Oppo reno 2Z

Genclerbirlikli

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Hard reset den sonra pil çabuk biter sonrasında toparlar.

Ayrıca kullanmadığınız uygulamaları siliniz veya durdurunuz arkaplanda çalışmasını önleyiniz önbelleği temizleyiniz.

Şuan için yapılacaklar bunlar.
Ayrıca telefonunuz şarda iken oyun yada görüşme yapmayınız.
Teşekkürler cevabınız için. Önerileriniz zaten dikkat ettiğim şeyler ama hard resetin, şarja bu derece etki edeceğini düşünmemiştim. İnşallah kısa zamanda düzelir.