Tartışma Reno2z ColorOS11 sonrası oluşan sorunları burada paylaşıp çözelim

hasan.t

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z

MrNobody

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar bir problem daha. (Benim için)
Önceden fotoğraflar'a girdiğimizde direkt açılan fotoğraflar ekranında, WhatsApptan gelen fotoğraflar veya sonradan indirilen, kısacası telefonda bulunan tüm fotoğraflar gözüküyor idi. Şimdi açılan ilk fotoğraflar ekranında sadece kamerada çekim yapılmış fotoğraflar gözüküyor. Ekranı sağa kaydırıp tümü klasöründen dediğim gibi tüm fotoğraflar bir ekranda görüntülenebiliyor ama ben ilk açılış ekranında tüm fotoğrafların gözükmesini istiyorum. Fikri olan var mı?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Arkadaşlar bir problem daha. (Benim için)
Önceden fotoğraflar'a girdiğimizde direkt açılan fotoğraflar ekranında, WhatsApptan gelen fotoğraflar veya sonradan indirilen, kısacası telefonda bulunan tüm fotoğraflar gözüküyor idi. Şimdi açılan ilk fotoğraflar ekranında sadece kamerada çekim yapılmış fotoğraflar gözüküyor. Ekranı sağa kaydırıp tümü klasöründen dediğim gibi tüm fotoğraflar bir ekranda görüntülenebiliyor ama ben ilk açılış ekranında tüm fotoğrafların gözükmesini istiyorum. Fikri olan var mı?
Ayarlar uygulama yönetimi uygulama listesi buradan fotoğrafları bulun ön belleği ve verilerinizi siliniz deneyiniz.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Çözümün bu olması hiç olası değil gibi.

Bunu deneyiniz

Whatsapp’ı açtıktan sonra ayarlar bölümüne girin.

Ayarlar bölümünde veri ve depolama kullanımı butonuna basın.

Alt bölümlerde yer alan “Medya görünülüğü” sekmesindeki “Medyayı galeride göster” tikini işaretleyin.

Böylece indirilen bütün Whatsapp fotoğraf ve videolarını galeride görebilirsiniz.