Tartışma Reno2z ColorOS11 sonrası oluşan sorunları burada paylaşıp çözelim

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Neredeyse bütün sorunlara bu işlemi öneriyorsunuz. Tam olarak ne işe yarıyor bu işlem?
Android telefonunuz donarsa ya da açılmazsa bu yapılır ön belleği temizler.

Güncelleme sonrası oluşan önbelleği temizleyerek ilk etapta sorun hafifse çözülür değilse ,sistem sıfırlarsınız oda olmazsa hard reset atarsınız oda olmazsa güncelleme sonrası oluşan bazı sorunlar iyileştirme güncellemeleri ile düzelir sadece.

Aslan

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Android telefonunuz donarsa ya da açılmazsa bu yapılır ön belleği temizler.

Güncelleme sonrası oluşan önbelleği temizleyerek ilk etapta sorun hafifse çözülür değilse ,sistem sıfırlarsınız oda olmazsa hard reset atarsınız oda olmazsa güncelleme sonrası oluşan bazı sorunlar iyileştirme güncellemeleri ile düzelir sadece.
Teşekkür ederim

wespa09

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
güncelleme sonrası telefon devamlı donup ana ekrana atmay basladı..oppoya mail attim cözüm olarak telefonu ayarlardan sıfırlattılar ama cözüm olmadı.bu yukarıda yazan olayı uyguladım telefon acık iken telefon kapama tusu ve ses acma tusuna basılı tutarak telefonu kapayıp actım ve simdilik donma sorunu bitti..donma sorunu olanlar bunu deneyebilir.telefonu ayarlardan sıfırladıktan sonra güc dügmesi ve ses acma aynı anda uzun süre basarak telefonu yeniden baslatarak muhtmelen donma sorunu halloluyor.

Marksman

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
C.49 numaralı rom yüklü color os 11 gelmedi durumla ilgili bilgisi olan var mı ?

özgür6161

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo türkiyeden aradılar. Güncelleme vereceklermiş yeni yazılım sorunları için imei mi istediler sorunlu olanlara daha erken verilebiliyormuş. Güncelleme geri çekmesini sordum sorunlar olduğu için geri çekilmiş olabilceğini söyledi. Yeni yamalar yapılıp yayımlanacak