Tartışma Reno2z ColorOS11'i yükleyen arkadaşlar buraya !!!

Captain

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bendeki sürüm değişik bi sürüm bütün portre video yavaş hızlı hepsi sorunsuz çalışıyor iyi dedin bi araştırıyım Android 11 versiyonu indiriyim varsa renkler daha tatlı oluyo gcam de
Farklı yeni mod denemek için sildim gcam'ı , yeni denediklerim de olmadı şimdi eski sürümü de yüklemiyor kaldım ortada.

okito

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Görüp denk geldiklerimi tekrar aktarıyorum;
-Menü geri gelme barlarındaki gizleyip açma olan nokta işaretçisi navigasyon tuşları yok.
-Coloros 7 ye göre yavaş kalıyor.
-Coloros 7 de 11 de Temasını iğrenç buluyorum Bana göre Coloros 6 Tema çok daha iyiydi.
-Bölünmüş ekran hiç bir işe yaramıyor. Samsung un en basit telefonlarında bile bölünmüş ekran her uygulama da çok daha iyi çalışıyor, Çözülmeyecek bir durum değil bilerek yaptıklarını düşünüyorum.
-Batarya konusunda iyileştirme var gibi.
-Kamera ayarları iyi olmuş.
-Müzik player' ı berbat bir hale getirmişler önceki çok daha iyiydi.
-Coloros 7 ve sonrası Telefonun sistem ve bildirim seslerini iğrenç bulmaya başladım. Gene Coloros 6 ya değineceğim tuş kilidi sesi yüksek ve çıt diye muazzam bir sesi vardı. Coloros 11 tuş kilit sesi yok var arası bir durumda o kadar kısık ve az çıkıyor anlatamam. Bildirim sesi "Vurmalı Çalgılar" tonu Coloros 6 da muhteşimde gene 7 ve 11 de aynı batık berbat ton. Bunları da geçtim bari o ayarları bizim yapmamızı müsaade etseler gene gam yemeyeceğim.
-En basitinden o kadar marka modeli çıkıyor ama bir aksesuar kılıf konusuna değinilmiyor.

İşin özetine gelecek olursak orijinalinde ne tema ya müsaade ediyorlar nede iyi ve düzgün bir güncelleme gönderelim diyorlar gözlemlediğim kişiye zevke göre değişebilir tabiki bir şey diyemem ama Coloros 6 dan itibaren bir telefonu nasıl saçma ve berbat hala getirilir onu görebildim sadece ben.
ColorOS 7'ye göre yavaş falan değil.
Animasyon hızı yavaş.
Animasyon hızını arttırmak istiyorsanız geliştirici seçeneklerini aktif edip, animatör süre ölçeğini 0.5x yapın ya da kapatın bakalım yavaş mı. Efekt geçiş hızı yavaşlatılmış sadece

Son düzenleme:

ParTaa

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
C.49 Hindistan sürümü yüklü güncelleme filan gelmedi var mı bu sürümden geri dönebilen

Grknreno

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Karanlık mod ayarlarından, simgeleri karanlık moda göre ayarlayını açınız.
emreyildirim sanırım uygulamaları karanlık moda uyarlayamamaktan bahsediyor Elif. Benim geçen gün bahsettiğim olay. Maalesef büyük bir sorun şahsen benim için.
Karanlık mod ayarlarından, simgeleri karanlık moda göre ayarlayını açınız.
moda göre ayarlayını açınız.

emreyildirim sanırım uygulamaları karanlık moda uyarlayamamaktan bahsediyor Elif.
Benim geçen gün bahsettiğim olay. Maalesef büyük bir sorun şahsen benim için.

Aşağıdaki görsellerden bahsediyor. Uygulamalar artık karanlık moda uyarlanamıyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20210612_145059.jpg
    IMG_20210612_145059.jpg
    317.7 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_20210612_145111.jpg
    IMG_20210612_145111.jpg
    200.3 KB · Görüntüleme: 18

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
emreyildirim sanırım uygulamaları karanlık moda uyarlayamamaktan bahsediyor Elif. Benim geçen gün bahsettiğim olay. Maalesef büyük bir sorun şahsen benim için.

moda göre ayarlayını açınız.

emreyildirim sanırım uygulamaları karanlık moda uyarlayamamaktan bahsediyor Elif.
Benim geçen gün bahsettiğim olay. Maalesef büyük bir sorun şahsen benim için.

Aşağıdaki görsellerden bahsediyor. Uygulamalar artık karanlık moda uyarlanamıyor.
Uygulamaları ayarlar bölümünden tema ayarına girip sistem ayarları dediğimiz zaman koyu moda geçiş yapıyor.