Tartışma Reno2z ColorOS11'i yükleyen arkadaşlar buraya !!!

Azap033

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
kameraya Metin tarama gelmiş önceki sürümde varmıydı bilmiyorum denedim gayet başarılı

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Önceki saçma sapan güncellemelerden daha iyi gibi duruyor tema haricinde eh idare eder pencere gelmiş ama windowsta ki gibi öyle olsaydı daha başarılı olurdu ilerde güncelleme yapacakların dikkatina bir yada iki güncelleme sonrası TELEFONU BOZMA VE YAVAŞLATMA güncellemeleri gelecektir bu güncellemede kalıp root çalışmalarına başlıyabilirm kasım ayında 2 senesi doluyor normal sartlarda eylül hayret ettim daha doğrusu bozma güncellemesi gibi göndermediler kasma gibi (ram kullanımı artması )
  • Deneyimlerim 10/7 derim stabil ve performasn anlamında gayet iyi şarjı konusunda bir şey diyemem çünkü çok oyun oynuyorum .
  • Gereksiz apk vb dosyaları sistemde göremedim öncekinde o roaming neydi browser flan vardı elle kurabiliyordum şimd yok tertemiz olmuş .
  • Oyun alanı güzel olmuş. Stabil
  • Kamere çekimleri biraz daha güzel olabilirdi.

abux

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bir de şu bazı uygulamaları devre dışı yapabilseydik tadından yenmezdi hala aktif değil devre dışı

ParTaa

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
C.49 Hindistan sürümünden aynı yöntem ile c.48 tr sürümüne geçti sürüm düşük diye uyarı vermedi ilginç ama hala güncelleme yok bende

Cemoka67

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Güncellemeyi gerimi aldılar şuanda görünmüyor arkadaşlar

cnrbrtu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Dün gece güncelledikten sonra telefonda aşırı ısınma sorunu oldu. Daha dün gayet akıcı şekilde oynadığım oyun bugün donmaya başladı ve telefon çok ısındı. Görüntülü konuşmada bile ısınma yapıyor. Pil tüketimi de hızlandı.