Yardım Reno4 Pro makro kamera hatası

Arda Timur

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Makro kamera bazı alanlarda mavi çekim yapıyor ve ben bu durumdan çok sıkıldım 4.5 aylık cihaz elimde bozuk geziyor Müşteri hizmetlerinin dediklerini yaptım , servise de gitti ancak belirli bi hata ile karşılaşılmadı dendi ve cihaz aldığımız hali ile geri gönderildi sizce yazılımsal mı yoksa benlik bir durummu?

Son düzenleme:

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Makro kamera bazı alanlarda mavi çekim yapıyor ve ben bu durumdan çok sıkıldım 4.5 aylık cihaz elimde bozuk geziyor Müşteri hizmetlerinin dediklerini yaptım , servise de gitti ancak belirli bi hata ile karşılaşılmadı dendi ve cihaz aldığımız hali ile geri gönderildi sizce yazılımsal mı yoksa benlik bir durummu?
Merhabalar, aynı telefona sahip arkadaşlar yazarsa onlarda da var mı ?bu sizlik mi? Yoksa genel bir durum mu daha iyi anlaşılır.

Upvote 0

Arda Timur

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Merhabalar, aynı telefona sahip arkadaşlar yazarsa onlarda da var mı ?bu sizlik mi? Yoksa genel bir durum mu daha iyi anlaşılır.
Bilmiyorum ancak müşteri hizmetlerine ilettigimde bu durumu yazılımsal olabileceğini ve bu durumu üst mecralarına ileteceğini belirtti ve sikayetvar adlı siteye yazdığım zaman bu durum ile ilk defa karşılaştıklarını beirtti ilginç bir şekilde ve telefon servisten geldigi zaman bu durum yoktu ancak coloros 11e ne guncelledigim gibi dakikasında gine olmaya basladi ilginc bir sekilde

Upvote 0

Arda Timur

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Pro
Siyah olan kıyafeti maviye dönüşmüş resmen
İsin garip yani bunu bazi alanlarda yapmasi ve sifirlasamda servise gitsede kamerada olan sorunun duzelmemesi ve serviste sorun yok denmesi
Mesajlar birleştirildi:

İsin garip yani bunu bazi alanlarda yapmasi ve sifirlasamda servise gitsede kamerada olan sorunun duzelmemesi ve serviste sorun yok denmesi
Bide bu olay coloros 11 guncelledikten sonra tekrar olmaya basladi yani ilk geldiginde servisten yoktu bu olay

Upvote 0