Çözüldü SMS apk lazım acil

oksilado

Valhalla
Forum Ekibi
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba SMS.apk lazım TR port edip gönderebilir mi
Mesaj uygulamasını mı sildiniz @y.selim
Mesajlar birleştirildi:

Dosyaya buradan erişebilirsiniz:
Mesajlar_Mms.apk

Virüs taraması yapıldı

Screenshot_2022-12-05-19-51-12-97_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Upvote 0

y.selim

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A73
Mesaj uygulamasını mı sildiniz @y.selim
Mesajlar birleştirildi:

Dosyaya buradan erişebilirsiniz:
Mesajlar_Mms.apk

Virüs taraması yapıldı

Ekli dosyayı görüntüle 5004
Yok hocam yarısı ingilizce yarısı Türkçe .apk yüklemiştim öyle kaldı nasıl silebilirim. Sizin apk yı da yüklemiyor hata veriyor
Mesajlar birleştirildi:

Eğer sildiyseniz kaldırılmış uygulamalardan bulabilir siniz.
Eğer orada yoksa @oksilado beyin paylaştığı linkten indirebilir siniz
Daha önce global versiyon yüklemiştim yarısı Türkçe yarısı ingilizce oldu android 12 den sonra . Nasıl kaldırbilirim.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yok hocam yarısı ingilizce yarısı Türkçe .apk yüklemiştim öyle kaldı nasıl silebilirim. Sizin apk yı da yüklemiyor hata veriyor
Mesajlar birleştirildi:

Daha önce global versiyon yüklemiştim yarısı Türkçe yarısı ingilizce oldu android 12 den sonra . Nasıl kaldırbilirim.
Sadece sistem ayarlarını sıfırlayın

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Mesajlar birleştirildi:

Global versiyonu root ile yükleyip Odin ile kurduysanız sistem ayarlarını sıfırlasanızda sonuç değişmez bana kalırsa teknik servisten yardım alın

Upvote 0

ERCAN ARICI

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

East Uninstaller programını Play Store dan yükleyin programa girin, eğer iki versiyonunda gözükürse en son yüklediğiniz kaldırın. Benim başıma gelmişti yeni sürümü yüklemiştim, ingilizce çıktı bu şekilde yüklediğim versiyonu kaldırmıştı.
Mesajlar birleştirildi:

East Uninstaller programını Play Store dan yükleyin programa girin, eğer iki versiyonunda gözükürse en son yüklediğiniz kaldırın. Benim başıma gelmişti yeni sürümü yüklemiştim, ingilizce çıktı bu şekilde yüklediğim versiyonu kaldırmıştı.
Easy Uninstaller programın adı. Yanlış yazmışım.

Upvote 0

y.selim

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A73
Mesajlar birleştirildi:

Easy Uninstaller programın adı. Yanlış yazmışım.
Tamam hocam teşekkürler hallettim

Upvote 0