Tartışma Şu an ne yapıyorsunuz?

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Siz değerli forum arkadaşlarım,
Hayatınızın her adımını planlı mı yaşıyorsunuz yoksa gelişi güzel mi yaşıyorsunuz?
Her adımını planlı yaşamak cidden yoruyor ama bünye alışınca bırakamıyorsun da. Gelişi güzel anlık yaşamakta heralde karakterle ilgisi var bilemiyorum.
Bıraktım akışına göre takılıyorum plan yapınca olmuyor en sağlamı akışına bırakmak bana göre ah ah eskiden planlar planlar işte helede :)

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Çevrendekileri bıktırabiliyorsun planlarla o yüzden akışına göre takılmak daha mantıklı :)
Çevremdekiler söylemiyor ama bazı durumlarda yüz ifadelerinden anlıyabiliyorum. Laf söylüyemiyorsun oda haklı,sende haklısın. Herkesin kendine göre bir nedeni var tabii. :)

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Siz değerli forum arkadaşlarım,
Hayatınızın her adımını planlı mı yaşıyorsunuz yoksa gelişi güzel mi yaşıyorsunuz?
Her adımını planlı yaşamak cidden yoruyor ama bünye alışınca bırakamıyorsun da. Gelişi güzel anlık yaşamakta heralde karakterle ilgisi var bilemiyorum.

Bazı konularda aşırı derece plancıyım. Bazen bu çok yoruyor dediğin gibi, ama maalesef plansız hiçbir şey istediğin gibi olmuyor bence. Gelişigüzel yaşamak anı yaşamak gibi. Keyif verir, rahat hissettirir ama herhangi bir sorunda tökezlenir.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Bazı konularda aşırı derece plancıyım. Bazen bu çok yoruyor dediğin gibi, ama maalesef plansız hiçbir şey istediğin gibi olmuyor bence. Gelişigüzel yaşamak anı yaşamak gibi. Keyif verir, rahat hissettirir ama herhangi bir sorunda tökezlenir.
Ah ah aynısını bende diyordum bakalım nereye kadar..

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sizde anladığım kadarıyla adımlarınızda 2-3 adım sonrasını düşünüyorsunuz. Hatta bazen daha fazla adım.. Peki sosyal çevrenizin tutumu ne oluyor gözlemliyebildiniz mi ?
Mesajlar birleştirildi:

Ah ah aynısını bende diyordum bakalım nereye kadar..
Hocam bu gönül işlerinde plan tutmuyor da, ona da yapacak birşey yok kısmet diyip karşıya geçiyoruz :)

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Sizde anladığım kadarıyla adımlarınızda 2-3 adım sonrasını düşünüyorsunuz. Hatta bazen daha fazla adım.. Peki sosyal çevrenizin tutumu ne oluyor gözlemliyebildiniz mi ?
Mesajlar birleştirildi:

Hocam bu gönül işlerinde plan tutmuyor da, ona da yapacak birşey yok kısmet diyip karşıya geçiyoruz :)

Sosyal çevrem aslında buna alıştı sanırım. Yani beni ben olarak kabul etsinler bir zahmet :D Ben böyleyim, elimden geldiğince bu durumu daha aza indirmeye çalışıyorum ama, can çıkar huy çıkmaz :)
Gönül işlerinde plan olmaz, anlık oluyor :)

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Mesajlar birleştirildi:

Gönül işi değil işte çalışırken iş planlaması vb @sharK hocamızın dediği gibi 2 ve 3 adımıda planlıyordum :)