Tartışma Şu an ne yapıyorsunuz?

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Maalesef biraz tekrarlanıyor günler :( elimden geldiğince günümü daha eğlenceli hale getirmeye çalışıyorum.
Bir yerden sonra rutine bağlayacak zaten ondan kaçış yok maksat psikolojiyi bozmamak :)
Mesajlar birleştirildi:

online oyun oynamıyorum desem yalan olmaz :) tek kişilik senaryolar ve arkadaşlarla co-op oyunlar oynuyoruz dying light bitirdik division bitirdik falan en son detroit become human bitirdim assasin's creed hayranıyım odyssey oynuyorum şuanda
AC bende hayranıyım ama odyssey ve origins o havayı alamadım ben şahsen, eski AC serilerinin yerini tutmadı bende. Valhala inşallah güzel bir senaryo ile gelir de keyfim yerine gelir :D

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Uyumama ya direniyorum sıkıcı bir cumartesi tatiliydi :(

online oyun oynamıyorum desem yalan olmaz tek kişilik senaryolar ve arkadaşlarla co-op oyunlar oynuyoruz dying light bitirdik division bitirdik falan en son detroit become human bitirdim assasin's creed hayranıyım odyssey oynuyorum şuanda
Tabiki dragon raja :D

fırtına

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Değerli Forum arkadaşlarım,
Bugün nasılsınız? Haliniz keyfiniz iyidir inşallah?

fırtına

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
iyi olmaya çalışıyorum... kendimi bayram temizliğine vermiş bulunuyorum :D peki siz?
Bu sene pek gelen giden olmayacak fazla detay temizliğe gerek yok heralde :D
Benimde bir kulağım telefonda servisin aramasını beklerken, bir gözümde bir ihtimal haber vermeden kargoya vermişlerdir diye beklemekte. Bilgisayarımı beklerken dizi, forum ve excelde seviyemi yükseltmek için zemin hazırlıyorum. Keyfen iyiyim :)

sharK

İrem
Süper Moderatör
Cihaz
Reno 2Z
Bu sene pek gelen giden olmayacak fazla detay temizliğe gerek yok heralde :D
Benimde bir kulağım telefonda servisin aramasını beklerken, bir gözümde bir ihtimal haber vermeden kargoya vermişlerdir diye beklemekte. Bilgisayarımı beklerken dizi, forum ve excelde seviyemi yükseltmek için zemin hazırlıyorum. Keyfen iyiyim :)

keyifler iyiyse süper! ayrıca olmaz, ne olursa olsun bayram temizliği detaylı olur :D