• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • DİKKAT! Günün bazı saatlerinde yaşanan yoğunluklar sebebiyle kayıt onay e-postaları gönderilememektedir. Bu sebeple onay e-postası gelmemiş ise 15 dakika sonra tekrar gönderilmesini talep edin.

Telefonda Oyun Oynar mısın?

[email protected]

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A52
Hocam oppo a52 kullanıyorum istediğim her oyunu kasmadan oynayabiliyorum yüksek güç performansını acinca ve oyun alanı bölümünden ayar yapınca 60 FPS yakın performans alıyorum oyun açısından bi sıkıntım yok
Kardeşim bendede oppo a52 var pubg de joyistikde kontrol ederken takılmalar oluyo. Yani akıcı bir şekilde kontrol edemiyorum sende de varmı bu durum

[email protected]

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A52
Kardeşim bendede ara sıra takilmalar oluyor ama çokta rahatsız edici takilmalar değil yani rahatça oynaya biliyorum
Kardeşim Allah hangi oyunu oynarsam oynayim kasma donma olmuyor az bir ısınma oluyo o da doğal ama bendeki takılmalar rahatsız edici oluyo. Oyun alanı dışında kullandığın başka bir program varmı peki ? Birde kardeşim android11 güncellemesi geldi mi senin telefona

dogukan_blt49

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A52
Kardeşim Allah hangi oyunu oynarsam oynayim kasma donma olmuyor az bir ısınma oluyo o da doğal ama bendeki takılmalar rahatsız edici oluyo. Oyun alanı dışında kullandığın başka bir program varmı peki ? Birde kardeşim android11 güncellemesi geldi mi senin telefona
Oyun alanı dışında başka bir uygulama kullanmıyorum bende de az biraz ısınmalar oluyor ama çok erken soğutuyor kendini telefon çok hoşuma gitti çok erken soğuması android 11 güncellemesi kimileri Haziran veya temmuz diyor kimileri Mart diyor artık bekleyip gorecez

[email protected]

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A52
Oyun alanı dışında başka bir uygulama kullanmıyorum bende de az biraz ısınmalar oluyor ama çok erken soğutuyor kendini telefon çok hoşuma gitti çok erken soğuması android 11 güncellemesi kimileri Haziran veya temmuz diyor kimileri Mart diyor artık bekleyip gorece
Mesajlar birleştirildi:

Öyle kardeşim çok haklisin çok ısınma olmuyo olsa bile 2 dakika soğuması çok güzel. Çok sevdim telefonu . Joyistik olayını da bir tane gfx tool programi ile hallettim cok şükür