Telefonda Oyun Oynar mısın?

dogukan_blt49

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A52
Kardeşim Allah hangi oyunu oynarsam oynayim kasma donma olmuyor az bir ısınma oluyo o da doğal ama bendeki takılmalar rahatsız edici oluyo. Oyun alanı dışında kullandığın başka bir program varmı peki ? Birde kardeşim android11 güncellemesi geldi mi senin telefona
Oyun alanı dışında başka bir uygulama kullanmıyorum bende de az biraz ısınmalar oluyor ama çok erken soğutuyor kendini telefon çok hoşuma gitti çok erken soğuması android 11 güncellemesi kimileri Haziran veya temmuz diyor kimileri Mart diyor artık bekleyip gorecez

Cihaz
A52
Oyun alanı dışında başka bir uygulama kullanmıyorum bende de az biraz ısınmalar oluyor ama çok erken soğutuyor kendini telefon çok hoşuma gitti çok erken soğuması android 11 güncellemesi kimileri Haziran veya temmuz diyor kimileri Mart diyor artık bekleyip gorece
Mesajlar birleştirildi:

Öyle kardeşim çok haklisin çok ısınma olmuyo olsa bile 2 dakika soğuması çok güzel. Çok sevdim telefonu . Joyistik olayını da bir tane gfx tool programi ile hallettim cok şükür

dogukan_blt49

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A52
Mesajlar birleştirildi:

Öyle kardeşim çok haklisin çok ısınma olmuyo olsa bile 2 dakika soğuması çok güzel. Çok sevdim telefonu . Joyistik olayını da bir tane gfx tool programi ile hallettim cok şükür
Halletigine sevindim ama bildiğim kadarıyla oyun 3. Part yazılımları hile olarak tespit ediyormuş o yüzden ban yiyebilirdiniz gfx tool kullandığınız için

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Genshin impact gibi oyunlarda ısınma yapıyor ama dragon raja gibi oyunlarda telefon banamısın demyor ısınma sorunu yok ısınma yapıyorsa oyundan kaynaklıdır. Genshin oynarken günde iki kere sarja takıyordum . dragon rajada 2 gün gidiyor sarj 4 saat wifi denendi :)
Genshin impact en düşü ayar 10 gb yakın boyut ısınmaya
Dragaon rajada orta ayarlarda 10 gb boyut ısınmay yok wifi ( mobi veride az )
(Pubg de aynı )