Telefonda Oyun Oynar mısın?

kandas13

Profesör
Cihaz
Reno 4 Lite
Ne yapsam da telefonda büyük oyunları bir türlü oynayamıyorum. Kelime oyunları gibi küçük megabayt oyunları oynayabiliyorum. Sizler telefonda çok fazla oyun oynar mısınız?

Ats_10

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ne yapsam da telefonda büyük oyunları bir türlü oynayamıyorum. Kelime oyunları gibi küçük megabayt oyunları oynayabiliyorum. Sizler telefonda çok fazla oyun oynar mısınız?
Cihaz ne hocam

dogukan_blt49

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A52
Hocam oppo a52 kullanıyorum istediğim her oyunu kasmadan oynayabiliyorum yüksek güç performansını acinca ve oyun alanı bölümünden ayar yapınca 60 FPS yakın performans alıyorum oyun açısından bi sıkıntım yok

Cihaz
A52
Hocam oppo a52 kullanıyorum istediğim her oyunu kasmadan oynayabiliyorum yüksek güç performansını acinca ve oyun alanı bölümünden ayar yapınca 60 FPS yakın performans alıyorum oyun açısından bi sıkıntım yok
Kardeşim bendede oppo a52 var pubg de joyistikde kontrol ederken takılmalar oluyo. Yani akıcı bir şekilde kontrol edemiyorum sende de varmı bu durum

Cihaz
A52
Kardeşim bendede ara sıra takilmalar oluyor ama çokta rahatsız edici takilmalar değil yani rahatça oynaya biliyorum
Kardeşim Allah hangi oyunu oynarsam oynayim kasma donma olmuyor az bir ısınma oluyo o da doğal ama bendeki takılmalar rahatsız edici oluyo. Oyun alanı dışında kullandığın başka bir program varmı peki ? Birde kardeşim android11 güncellemesi geldi mi senin telefona